in

10 ebatavalist rakendust küünelakile

Foto: Tootja Christian Louboutin

Küünelakk – see on igal naisel tingimata meigikotis(igas vikerkaare toonis) ning sellel on hulgaliselt praktilisi ning sealhulgas ka põnevaid rakendusi. Isegi rohkem, kui sa arvata oskad.

1. Punase küünelakiga saad anda enda igavale mustale kingapaarile uue ilme, võõbates tallad punaseks. Mõtle siinkohal Christian Louboutinile.

2. Paranda enda jalanõudel olevaid kriime sobivas toonis küünelakiga. Näiteks mustal kingapaaril olevad täksid saad kerge vaevaga likvideeritud.

3. Läbipaistva küünelakiga saada muuta erinevad sildikesed ilmastikukindlaks. Ideaalne näiteks istikute märgistamiseks või võtmekimpude siltide tarvis.

4. Kas sul on juhtunud, et ümbrik lihtsalt ei kinnitu? Või sulle lihtsalt ei meeldi liimiriba limpsida? Võtta jällegist appi läbipaistev küünelakk.

5. Kas sul on raskusi niidi läbi nõela ajamisel? Laki niidiots üle, silu ning kerge vaevaga saadki õmblema hakata.

6. Puidust toolid või muud mööbliesemed muutuvad ajapikku pinnuliseks, kiskudes riietest välja niite ning lõhkudes meie sukkpükse. Hõlpsasti saad selle mure parandada, kui kannad peale kihi küünelakki.

7. Meil kõigil on ehteid, mis pole väärismetallist, kuid on meile siiski väga armsaks saanud. Nii kurb kui see ka pole, siis muutuvad need kulinad ajapikku tuhmiks, mustaks või roheliseks ning inetuks. Enneta seda kõike lakkides neid jällegi läbipaistva küünelakiga.

8. Tihtipeale hakkavad meie saapapaelad hargnema ning alati ei piisa tikuga põletamisest. Laki paela otsad üle ning mure on lahendatud.

9. Kinnita lahtised või logisevad kruvid just küünelakiga. Ilmselt igavesti see ei kesta, kui abiks siiski.

10. See on küll vana nipp, et katkised või jooksvad sukad saad parandada-peatada küünelakiga, kuid see töötab. Alati!