in ,

UUS MOEBRÄND MEEKLER – “GOOD DAY STARTS WITH THE PERFECT DRESS”

Just selle slogan lausega alustas uus naisterõivaste moebränd MEEKLER oma tegevust Aprillis 2020. Kuigi moebrändi kodu on Suurbritannias, siis MEEKLER avalikustas, et sellegi poolest saadetakse kõik tellimused ka Eesti, kuna moebrändi looja Mattis Meekler on Eesti päritoluga, ning tuule tiivadesse saanud just Eesti moemaastikult. 

Moebränd MEEKLER alustas oma tegevust 2019 aasta Septembris kuid avalikkuse ette tuldi oma esimese kollektsiooniga alles eelneval nädalal Aprillis 2020. Küsides moebrändi loojalt, millega eristub nende bränd juba teistest olemasolevatest brändidest saime vastuse, et MEEKLER loob rõivaid mis on taskukohased meile kõigile , kvaliteetsed, ning neid võib kanda läbi mitme hooaja.

Ei saa ka uus moebränd MEEKELR öelda, et praegune Covid-19 pandeemia ei oleks neid puudutanud. Moebrändi esimene kollektsioon on hetkel limiteeritud koguses, kuna tootja vabrik pidi Covid-19 pandeemia tõttu oma uksed ajutiselt sulgema. Kuid moebrändi teine kollektsioon on juba töös ning jõuab veebi poodi, esimesel võimalusel. 

Moebrändi moto on MADE FOR YOU, sest moebränd sai loodud kõigile kaunitele naistele üle terve maailma just nagu sina, kes väärivad taskukohaseid, kvaliteetseid rõivaid.

MEEKLERI valik naiste rõivaid anna sulle võimaluse kombineerida oma olemasolevaid esemeid nende toodetega või miks mitte leida uusi huvitavaid leide. Vali selle hooaja “must have” trendide hulgast ja värskenda oma garderoobi uute huvitavate leidudega.