in ,

Lembe Lemmiksoo isikupärane ilutuba Studio Oui Oui annab fantaasia lennuks hea võimaluse

Pärnu vanalinnas avati 2014. aasta suveks meigi-ja soengutuba Studio Oui Oui. Hetkel töötab salongis jumestuskunstniku ja juuksurina Lembe Lemmiksoo, Kadri Tõnismann ning praktikant Marleen Pärkma. Studio Oui Oui paistab silma oma hubase ja stiilse salongiga, mille külastamiseks tuleks aeg kokku leppida. Ees ootab klienti personaalne teenindus professionaalide käe all.

Stuudio asutas kogenud meikar ja juuksur Lembe Lemmiksoo, kes sai käe ilumaailma ukse vahele 20 aastat tagasi Avoni tulekuga Eestisse. Tuntud firmas alustas ta jumestaja ja värvikonsultandina. Juuksuritöös armastab Lembe erinevaid stiililõikuseid, julgust, uudsust ja eksperimenteerimist, ning enda disainitud isikupärane stuudioruum annab fantaasia lennuks hea võimaluse.

Reili ja Teet (23)

Kogu lõbu ei jää vaid stuudio seinte vahele: lisaks on Lemmiksoo nõutud erinevate ajakirjade fotoshuutidel ja pakutavate teenuste hulka kuuluvad ka väljasõidud vastavalt fotoshuudi lokatsioonile. Suvel, kui pealinn kolib Pärnusse, toimuvad erinevad showesinemised ning pidustused. Stuudio läbivateks peamisteks klientideks on pruutpaarid. Selles osas on Lembe populaarsuse saavutanud kaks-ühes ilutegijana. Kui pulmapäeval on rohkem soovijaid, siis minnakse väljasõidule kogu tiimiga, et ka pulmakülalised saaksid kohapeal võimaluse kauniks saada. Kõigil juhtudel tuleb käsi külge panna nii meikimisel, kui soengu tegemisel. Stuudiosiseselt toimuvad salongis jumestuskoolitused ja tooteesitlused.

Foto: Karmen Kärg
Foto: Karmen Kärg

Ilutegija amet on FUN! Seeläbi on Lemmiksool olnud võimalus töötada koos andekate fotograafidega nagu Katrina Tang, Karmen Kärg, Laura Kallasvee, Marit Karp, Hele-Mai Alamaa ja stilistidega nagu Kirsi Altjõe (Sand in Your Shorts KIDS BLOG) ja Kenneth Bärlin (Ivo Nikkolo, Cuba films, ERR).

Laura Kallasvee Photography
Foto: Laura Kallasvee

Hea koostöö on ka teiste juuksurisalongidega kellel jumestaja ametikoht täitmata ning pruutpaari salongiga, kus pulmakorraldaja Rita Kaas on teinud temast usaldusväärse partneri. Lembe on ilutegijana kaasa löönud ka filmides, ooperites, teatri- ja tantsuetendustel ning moeshowdel. Tema hea klapp kootööpartneritega seisneb selles, et ta mõistab kiirelt stilistide ja fotograafide soove ning suudab need kärmelt teostada.

Marit Karp Photography
Foto: Marit Karp

Studio Oui Oui’is hooldatakse ja viimistletakse juukseid Kevin Murphy toodetega. Et värvid oleksid võimalikult kahjutud juustele, kasutatakse ammoniaagivabu Loreal Professionell juuksevärve. Meigitoodete hulka kuuluvad professionaalsed jumestustooted brändidelt MAC, Stagecolor, Peggy Sage Paris ja Make-Up Atelier Paris.

Vaata ka Studio Oui Oui facebooki kodukale: www.facebook.com/studioouioui

Foto: Karmen Kärg
Foto: Karmen Kärg

suured-004

Viive

Foto: Katrina Tang
Foto: Katrina Tang

Foto: Egert Kamenik
Foto: Egert Kamenik