in

Moelaupäev – kollektsiooni eri

25. oktoobri õhtul esitles Piret Ilves Tallinn Fashion Weekil oma uut sügis/talv 2012/13 rõiva- ja aksessuaaride kollektsiooni. Sel laupäeval avaneb kõigil võimalus tulla ürituse „Moelaupäev“ raames kollektsiooniga tutvuma.

Piret Ilvese sügis/talvine kollektsioon köidab sel hooajal ennekõike oma stiilipuhta naiselikkusega mõjumata sealjuures hetkekski romantiliselt. Külm värvigamma, detailivähesus ning ootamatu kangakasutus annavad moemajale iseloomulikele lõigetele uue ja värske nüansi. Kõik mõjub tuttavalt, kuid samas nii uudselt.

Kollektsiooni pilgupüüdjateks on kindlasti mohäärkangast mantlid. „Erinevad villased kangad on minu absoluutsed lemmikud. Seega on sügis/talvise kollektsiooni loomine alati puhas rõõm. Eriti aga sel aastal, sest nii põnevaid heledaid mantlikangaid, kui seekord, kohtab talvehooaja kangakollektsioonide valikus harva. Kui eelmisel aastal mõtlesin mantlite puhul ennekõike funktsionaalsusele, siis nüüd on kord efektsete ebapraktiliste (kuid siiski soojade) ekstreemsuste käes. Nende puhul kahevahel olekut ei ole, need kas meeldivad meeletult või ei meeldi üldse,“ kommenteerib autor oma kollektsiooni.

Inspireerituna moemaja hea kliendi ütlusest, minu garderoob on glamuursem kui mu elu, on kollektsiooni deviisiks just igapäevane luksus. Kogu kollektsioon on disainitud mõttega rikastama pigem igapäevast kui peoõhtu garderoobi. Kõiki tulijaid ootavad lisaks uuele kollektsioonile ja sõbralikule disainerile kihisev Prosecco Zonini ning maitsvad käsitöökommid.

„Moelaupäev – kollektsiooni eri“ toimub 3. novembril kella 12-18 Piret Ilvese Moemajas Rüütli tänav 16/18.
www.piretilves.com
www.facebook.com/piretilvesmoemaja