in

Ultrahelihooldus- kas võtta või jätta?

Mul tekkis idee sõna otseses mõttes omal nahal järgi proovida, mida ultrahelihoolitsus endast kujutab. Seepärast seadsingi sammud Harmonie ilusalongi poole!

Kordamine on tarkuse ema, seega ei saa mainimata jätta, et vastu võttis mind jällegi hubane ja stiilne interjöör.

Ultrahelihoolduses läbitakse kolm faasi: ultrahelipuhastus, topelt ionisatsioon galvaanilisel meetodil ning lifting ehk pinguldamine ganvaanilisel meetodil. Täpsemalt saad faaside kohta lugeda siit.

Hoolitsuse peaeesmärkideks on naha sügavpuhastamine ning hapnikuga rikastamine.

Tunnistan ausalt, et minu näonahk on tundlik ja probleemne. Kunagi arvasin, et ultrahelihoolduse toime on väga nõrk ning peab mitukümmend korda käima, et näha mingisugust tulemust. Märgatavat erinevust nägin uskumatult kiiresti – juba pärast esimest külastust. Mu jume oli ühtlasem ja nahk sügavuti niisutatud ehk nägi välja väga värske. Milline meeldiv üllatus! Sellise külma ilmaga soovitan veel eriti seda protseduuri proovida!

Kõige parem osa on veel see, et ultrahelihooldus ganvaanilise liftinguga on aasta lõpuni 19.95€ ja nooremale nahale ilma selleta on 19€. Muidu on 45€! Visake homsest alates pilk peale www.delfi.chilli.ee lehele, kus saate soetada endale selle suurepärase pakkumise!

Kas teie olete kuskil ultrahelihoolduses käinud? Millised on teie kogemused?