in

MODE360 tutvustab uut 360kraadist tehnoloogiagat rahvusvahelisel ehete ja aksessuaaride messil JaFair

Rahvusvahelisel ehete ja aksessuaaride messil JaFair osaleb MODE360, kes loob 360kraadiseid fotosid ja animatsioone kasutades uut jäädvustustehnoloogiat.

360kraadised fotod ja animatsioonid jätavad eheda ja päriselule ligilähdase visuaali. Iga detail on hästi nähtav ja animatsioon mõjub kui film.
Tihti ei ole fotod juveelidest ja ehetest kvaliteetsed ning detailset disaini pole piisavalt hästi näha, mistõttu ehte ehedus läheb justkui kaotsi.

“Hetkega jääduvstatakse ehe kogu detailsuses. Animatsiooni vaadates on tunne nagu hoiaks ehet oma käes,” kirjeldab Anastassia Kutuzova, messi üks korraldajatest.

Ehe asetatakse masinasse, kus toimub jäädvustus ning hetkega on valmis 360-kraadine foto või animatsioon. Olenevat ehte suurusest ja kaalust valitakse sobiv masin. Videost näeb täpsemalt, kuidas uudne tehnoloogia töötab.

Rahvusvaheline ehete ja aksessuaaride mess JaFair toimub juba 30.06-1.07, kell 11.00-18.00 Viru hotelli konverentsikeskuses. Messiga saad kursis olla lehel https://www.facebook.com/jafair.eu