in

STIIL: Birgit püüab alati teistest erineda

Birgit on 18-aastane tüdruk Rakverest, kelle suurimaks kireks on õmblemine ning tantsimine. Ta on õmblemisega tegelenud 2-aastat ja valmistanud siiani juba 5 kollektsiooni. Ka blogimine kuulub tüdruku igapäevaste tegevuste hulka.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Enamasti poodlen Zaras, H&M’is, Bershkas ning tihti teen ka ise endale riideid.

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?

Olen rohkem selline high heels, dresses/skirts tüdruk, aga tihtipeale näeb mind tekstastes ja soojas kampsunis, kuna mugavus on minu jaoks tähtsal kohal. Kindlasti ei puudu mu elust värvid ning proovin alati teistest erineda.

Millised on Sinu (moe)tarbimis harjumused?

Kuna õmblen ise, siis viimasel ajal on totter harjumus tekkinud, et käin poes, vaatan kuidas näiteks mingi seelik õmmeldud on ning mingiaeg teen järgi. Nõuab küll palju aega, aga hoian sellega raha kokku.

Sinu stiiliikoon?

Puudub, aga enamasti saan ideid igaltpoolt internetist või ajakirjadest. Tavaliselt panen selga, mis mulle meelepärane ning sobib.

Sinu suurim moeaps?

Eks kunagi sain neid värvikirevaid outfit’e palju kanda. Kõige suuremat nalja pakub mulle tänaseni see, kuidas kandsin peavõru iga päev. Õnneks läks see ühel päeval katki ning peale seda ma enam peavõrusid ka ei kandnud.

Millist hetketrendi ei salli?

Ma arvan, et Crocsid ja terava ninaga kontsad on hetkel suhteliselt populaarsed, ehk siis neid.

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Never say never, kuid arvan, et altlaienevaid pükse ja Crocse.

Mitut paari jalanõusid omad?

Umbes 20 kanti, kuid plaanin kontsakingi juurde muretseda.

Parimad ilutooted?

Lemmikut nüüd pole, aga meeldivad Nivea Soft kreem tervele kehale, ka näole. Samuti Loreal Paris Lumi Magique jumestuskreem on suhteliselt hea.

Unistuste amet?

Unistuste ametit otseselt pole, kuid praegult mõtlen, et tulevikus tahaks koostööd teha mingi moeajakirjaga, ehk olla seal stilist või midagi sellist, kui just mitte kuskil õmbleja olla :). Õnneks on mul veel natukene aega ning saan mõelda enda tuleviku töö peale.

Mida arvad eestlaste stiilist?

Eestlane on enamasti tagasihoidlik ja sulandub ilusasti massi, kuid leidub ka sellised inimesi, kes oskavad moodsalt riidesse panna ja kohe nii, et jääd järgi vaatama.

Lemmik artist/album/laul?

Beyonce on mulle kindlasti suur iidol igas mõttes ja kõik tema laulud meeldivad mulle väga.

Milline oli Sinu viimane parim elamus?

Ma arvan, et Taani reis, ehk elasin augustikuu alguses nädala enda Taani sõbranna juures nagu iga teine taanlane. See oli omamoodi vinge.

Sinu veidrad harjumused?

Vahetpidamata õmmelda (päris 24/7 ei istu õmblusmasina taga, aga suhteliselt tihti küll) :D.

Kas sul on ka blogi?

Jah, on küll. Alustasin blogimist umbes 2,5 aastat tagasi, kuid tol hetkel enamasti igapäevaelust ehk see oli väga isiklik. Nüüdseks on sellest välja kujunenud moeblogi, kus näitan outfite, teen DIY’si ning räägin natukene igapäevaelust. Mu blogi leiad aadressilt bk-day.blogspot.com

Mis arvad Birgiti stiilist Sina? Tahad samuti ennast teistele näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee või tutvu teiste stiilirubriigis osalenutega SIIT!