in

Riga Fashion Week üllatas suurejoonelisusega

30.10-3.11 toimus meie naabrite lätlaste juures Riia moenädal, kuhu õnnestus meilgi jõuda tänu lahketele lõunanaabrite kutsele. Peale Läti disainerite olid esindatud ka näiteks Eesti, Ukraina ning Hollandi moeloojad.

Lisaks kohalikele kuulsustele olid kohale lennanud ka mitmed blogimaailmast tuntud tegijad nagu näiteks Denni Elias (Chicmuse.com) ning Yvan Rodic (Facehunter.com). Kohal olid ka Itaalia ajakirjade Grazia ning Vogue’i esindajad.

Muidugi ei saa kiitmata jätta ka korraldajate hoolitsust – kogu üritus oli hoolikalt läbi mõeldud ja viimseni timmitud. Hoiatati isegi halva ilma eest ning soovitati kaasa võtta soojad riided. Kokkuvõttes ületas Riiga Moenädal meie ootusi täilikult. Samuti olid pressi kaelapaelad personaalselt nimelised ning fotoga.

Esiridu troonisid sellised nimed…

Esitletud kollektsioonid olid vaieldamatult äärmiselt kvaliteetsed ning tasemel ning silma jäi veatu rätsepatöö. Hollandis tegutsev Suitsupply esindas tõelist tänapäeva meest, kes hindab häid ning klassikalisi lõikeid. Ning millised nahkaksessuaarid, prillid ja soengud…

Kodumaine Pohjanheimo hoidis karget minimalistlikku joont. Kuid siiski ei puudunud kollektsioonist ka glamuursed  litterkleidid!

Pitsivahune ning romantiline Katyakatya Shehurina.

Ühe hinnatuima lätlaste brändi MAREUNROL’S kollektsiooni esitlus toimus Läti Rahvusooperi majas. Sünge atmosfääri tekitas hämar valgustus ning vaimulike laule laulev koor.

Mõningaid stiilinäiteid külastajate seast…