in

Galerii: Karolin Kuusik esitles oma uues ateljees värsket autorikollektsiooni „Valguse disain“.

Armastatud stilist ning moedisainer Karolin Kuusik esitles täna enda värsket kollektsiooni ”Valguse disain”. Uues ateljees, mida ta jagab koos meestemoe disaineriga Kalle Aasamäe, sai näha suviselt elegantseid rõivaid.  Kaunid kehakatted peegeldasid looduse värve ning tunda oli minimalistliku joont. Glamuuri hoidis kõrgel rõivaid kaunistavad tikandid ning sillerdavad pärlid.

„Ma olen tähele pannud, et kasutan alati oma inspiratsiooniks midagi, mis mul on elus puudu. Talvel ma esitlesin „Vaikuse disaini“, sest olin pikalt igatsenud vaikust. Terve talve kuni nüüd kevadeni välja aga igatsesin ma valgust ja see kollektsioon ongi inspireeritud veevalgusest, metsavalgusest, hommikuvalgusest,“ ütles Karolin.

Karolin Kuusik on tuntud kui moekunstnik, kelle looming on alati laitmatult kvaliteetne. Parimad kangad, täiuslik disain ja peensusteni viimistletud detailid käivad tema kollektsioonidega käsi-käes. Nii kingivad ka tema uue suvekollektsiooni alusmaterjaliks valitud kašmiirile, villakrepile ja siidile soojust hommikuse kasteheinana sillerdavad tikandid. „Valguse disaini“ läbivateks värvitoonideks on valge, hõbedane, hall ja helesinine.

Koos kollektsiooniga tutvustas Karolin ka oma uut ateljeed, mis asub aadressil Suur-Karja 14. Samas ateljees tegtuseb ka Kalle Aasamäe, kes disainib meestebrändi Kalle HT. Seal saab edaspidi disaineri loominguga tutvuda, seda soetada ja individuaalseid tellimustöid esitada.