in

Mida mitte kanda ehk milliseid riideid ei salli mehed naiste seljas?

 Kas oled vahel mõelnud, et millised riietusesemed siiski meestele ei meeldi? Uurisime tavalistelt eesti meestelt, milliseid rõivaid või muud üksikasjad riivavad tegelikult nende silma.

Tarmo (27): Üleüldiselt on mulle väga vastumeelt narmastega pluusid, alt laienevad teksad, stringid ja sulejope.

 Andrus (20): Hästi palju on figuuris kinni. Näiteks riietusese, mis ühte kaunistab, võib teisele mõjuda vastupidiselt. Kuid näiteks üliminid seelikud mõjuvad väga odavalt ja ühest paelast koosnevad stringid pole ka just eriti veetlevad. Ilma õlapaelteta need riba-bikiinid on ka veidrad. Osad kannavad veel mingeid pluuse, mis meenutavad neid raseda kleite. Siis neid nabani teksaseid on võimalik väga koledalt kanda. Ning need sandaalid, mis meenutavad saabast, kuid on kohati pltäulaadseks lõigatud – vot need on imelikud!

Ranto (27): Ma vihkan rinnahoidjaid, koledaid vanu mantleid, koledaid vanu kampsuneid ja kogukamate seljas retuuse ja tissialla vööga kinnitõmmatuid särke. Muidugi ei saa unustada ka kiledresse ilusate inimeste seljas. Ning sametist pükse.

Alo (25): Krunnid on complete no no. Need teevad kõige ilusamad tüdrukud ka koledaks. Ja kottpüksid…

Mihkel (25): Mulle ei meeldi, kui naised kannavad koledaid vanu kampsuneid ja muud hipi mudru. Tüdrukud peaksid kandma seda, mida nad on võimelised välja kandma. Kui ei ole seda stiilitunnetust, siis pole mõtet üle pingutada ja riietuda pigem tagasihoidlikult. Lisaks ei meeldi mulle ka sellised riided, kuhu on suurelt Guessi, Armani või mõne muu brändi nimi suurelt üle rinna lajatatud. Ja lõpetuseks: suvi on! Tüdrukud, pange seelikud selga!

Joosep (23): Ei salli nii-öelda „ossipiffide“ riided – terava ninaga valged sukksaapad, roosa topp, rõve teksa miniseelik ja sädelev turu vööpannal!

Margus (31): Tibimood on vastik. Üleliigsed ehted, maitsetud sädelevad riided jne.  Grillkanad on samuti inetud!

Rain (20): Mulle ei meeldi, kui kombineeritakse 80ndate stiilis geomeetriat –  ruudulist ja triibulist riietust.

Taivo (36): Kõrged ülepõlve lateksist saapad on õõvastad. Leopardimustriga mis iganes riideese. Altlaienevad teksapüksid koos eest teravneva musta saapaga. Püksivärvli vahelt tagantpoolt turritavat tattood. Pruunid õhukused põlvikud e seksitapjad. Mõõdult liiga suured korsetid. Taljesse „Five Seasoni“ suusajope koos teksade ja eelpool manitud tervanvevate mustade saabastega.

Hardo (21): Mul on täiesti oksendamiseni nendest võlts Louis Vuittoni, Armani ja nii edasi kottidest. Ma ei mõista seda fenomeni. Ja naised, palun ärge arvake, et mida rohkem sädelust, roosat ja satsi, seda rohkem see tõmbab meid teie juurde. Ei! Näidake iseloomu, näidake kes te olete, mitte kes te tahate olla!

Sten (32): Mind häirib, kui naised kannavad lohvakaid riideid. Alt laienevad teksad ka väga ei sümpatiseeri. Dressimood samuti.