in

Tule piilu Evelini meigikotti…

Tutvu moehuvilise Evelini ning tema meigikotiga. Noor naine õpib rätsepaks ning teda võib näha ka kodumaises telesarjas ,,Ühikarotid’’.

Hindan loomulikku ilu, mis aga ei tähenda, et mul puuduksid meigivahendid. Minu meigivahendid on pigem selleks, et varjata, mida otseselt pole vaja näha ja rõhutada seda, mis on ilus. Mulle meeldib, et mul pole kunstküüsi, kunstripsmeid, kunstjuukseid jne. Ma ei katseta väga erinevate värvidega (ok, vahel tõesti eksib mu huultele kärtsroosa huulepulk) ja seetõttu on ka meigikott kergem ja igasugusest virvarrist tühjem. Hommikuti läheb mul kerge meik näkku ja õhtul maha. Meigieemaldajale lisaks kasutan nii hommikuti kui õhtuti Guinot’i näopesuvahtu, mida olen kasutanud vähemalt neli aastat. Ja meigivabu päevi harrastan ka, siis läheb ainult läige suule, ülejäänud nahk hingab ja tänab mind.

Dior, Lip Maximizer

See on täitsa tore uustulnuk mu kotis. Ainuüksi seda käes hoida on mõnus :) Lõhn on diskreetne ja värvi ei anna ta üldse, lisab ainult läiget. Oma toimelt lubab ta huuli suurendada. Mõnepäevase kasutamisega ma suurt erinevust ei näe, aga natuke oleksid huuled nagu “paisunud” küll. See paneb huuled mõnusalt kihisema ning isegi kui ka viimane läige on musi pealt kadunud, siis huulte pehmus ja siledus jääb! (Palmer’s -taskukohase hinnaga, tekitab sama tunde, aga sile lõpptulemus puudub, leiad pildilt)

Elizabeth Arden, Eight Hour Cream

Paljud kurdavad, et see lõhnab vängelt, aga mulle meeldib! Imeline kreem, mis lubab aidata kõige vastu. Mina olen määrinud teda huultele, kuivadele kohtadele nahal ning eriti meeldib mulle sellega toita oma sõrmekeotsakesi.

YSL, Touche Éclat, toon nr 1

Tegemist on kurikuulsa valgustpeegeldava pliiatsiga, mida mina olen kasutanud huule ümbruses, kulmuluul ja varjamaks tumedaid silmaaluseid. Väga meeldib see, et ta püsib kenasti peal, efekt on nähtav ja nägu saab juskui uue, värskema ilme. Ainsaks miinuseks saab olla hind, aga olen leidnud ka odavama variandi L’Oréali valikust (Lumi Magique highlighter).


Max Factor Xperinece, Raw Silk 45

See jumestuskreem sai ostetud, kuna sarja võtete ajal kasutas meie meikar sama toodet ja see hakkas mulle meeldima. Mul on muidugi kõige heledam Max Factori toon, mida Eestist saada on. Kuna olen solaariumi vastane ja meie ilm on siiski enamuse ajast päiksetu, siis on nahk tahes-tahtmata talveperioodil väga hele. Jumestuskreem on suhteliselt kattev ja lõpptulemus jääb kena, ühtlane ja siidjas. Puudub tunne, nagu oleks paks kiht või mask näos.

Küünelakid – Rimmel, toon 317 Coral Romance ja 415 Instyle Coral

Värvuselt üks heledam ja teine tumedam korall. Leian, et suvel on see ideaalne värv, mida kanda ja ka päevitunud nahaga sobib see värv kõige paremini. Lakk iseenesest püsib kaua, kui seda kasutada koos pealislakiga. Olen jäänud truuks Rimmelile, minu riiulil leidub veel teisigi sama firma lakke. Olen nende sarjast leidnud ilusaid toone ja olen ka rahul hinna-kvaliteedi suhtega.

Chanel – Les Tissages de Chanel, toon 50 Tweed Sienna

Mulle meeldib, et põskede värvimine annab näole palju juurde. Sellest karbikesesest leiab kaks erinevat värvi kõrvuti. Üks on tumedam (pruunikas), seda saab kasutada päikesepuudrina ja teine on vanaroosa/koralli segu. Karbikeses on kaasas ka pisike pintsel, aga mulle meeldib kasutada suurt pintslit. Heledat värvi kasutan pigem päeval ja õhtuti lisan tumedamat juurde. Eriti soovitan kasutada suvel, juba päikesest päevitunud nahal.

Külastage ka Evelini hiljuti avatud blogi.

Millised on Sinu kogemused Evelini lemmikute ilutoodetega? Tule tutvu ka teiste meigikottidega SIIN!