in

Viru Keskuses avatakse Eesti moedisaini hüpikpood

18. märtsist kuni 17.aprillini leiab Viru Keskuse teiselt korruselt rohkelt head Eesti moedisaini. Showroom’i ZERO° ja Diana Arno butiigi ühises pop-up poes on esindatud lisaks Diana Arno loomingule ka suur hulk teisi Eesti moe- ja aksessuaaridisainereid.  

Diana Arno kevadkollektsioon pakub sel korral rohkelt rõõmu neile, kes kevadsuveks oma garderoobi värve ja kelmikaid nüansse igatsevad. Valikus on toone pastelsest helelillast kuni sooja oranži ja päikesekollaseni. Samuti ei puudu sel hooajal moemaailmas ilma tegevad rõivadetailid nagu rüüžid, volangid ja elegantselt naiselikud puhvvarrukad.

Kevadist garderoobi sobivad täiendama erksavärvilised vildist ehted brändilt SALT Accessories, minimalistlikud ehted Lisa Kroeber Jewellery kollektsioonidest voi eksootilisest puidust valmistatud mängulised kõrvarongad HKM-lt. Naiselikke ehteid leiab MyaMooni kollektsioonidest ning loodusväe uskujad saavad ammutada jõudu ja värskust Seco loomingust.

Peagi algavaks koolilõpetamiste hooajaks sobivaid pidulikke ning elegantseid kleite leiab TIINA by Tiina Talumees kollektsioonidest, liskaks ka brändidelt Richbeth ja LÄHEB ning aasialike mõjutustega rõivaid Raili Nõlvakult.

Lisaks on voimalik hüpikpoest soetada eriti soodsate hindadega brändi Whitetail sügistalvist kollektsiooni, mille keskseks materjaliks on Peruu alpakade vill, ökosiid ning merino vill.

Eesti moedisaini showroom’i ZERO° ja Diana Arno ühine hüpikpood on avatud Viru Keskuses teisel korrusel 18. märtsist kuni 17. aprillini iga päev kella 10-21-ni.

Diana Arno
Diana Arno
Hans Kristian Mänd
Hans Kristian Mänd
Lisa Kroeber
Lisa Kroeber
Merikh
Merikh
Raili Nõlvak
Raili Nõlvak
Seco
Seco

Whitetail
Whitetail