in

Viru Keskus räägib moest avalikult ja ausalt

Kolmapäeval, 4. juunil toimub Viru Keskuse aatriumis hariv ja meelelahutuslik moepäev, mis on täidetud mitmekülgsete vestluspaneelide, kuue ainulaadse moefilmi ning Liis Lemsalu lemmikmuusikaga.

Moepäeva avavad kell 12.00 algavad vestlusringid, kus kirjaniku Eia Uusi eestvedamisel võtavad alternatiivmeedia teemal sõna moe- ja elustiiliblogijad Anni Jürgenson, Merily Leis, Anna Elisabeth Vaher ja Aljona Sokolovskaja. Seejärel pajatavad moelooja töö väljakutsetest ja takistustest disainerid Kadri Kruus, Paula Pärnaste ja Loomeinkubaatori esindaja Katrin Jaaska.

Vestlusringide järel võtab Viru Keskuse aatriumi lava üle Style Up meeskond, kes annab nõu, millisele kehatüübile sobivaimaid rõivavalikuid teha.

Moefilmide austajatele on moepäev aga lausa kohustuslik, sest alates kell 13.00 jõuab pea igal täistunnil aatriumi suurele ekraanile tänapäeva moemaailma kahurvägi. Tasuta linastusele tulevad moedokumentaalid Isabel Marantist, Alexander Wangist, Jeremy Scottist, Narciso Rodriquezest, Diane von Furstenbergist ning Karl Lagerfeldist. Moefilmi lainel lõpetab päeva Katusekinos linastuv film legendaarsest Yves Saint Lauren’ist ning sellele seansile on võimalik pilet soetada vaid 3 euroga, kui on ette näidata sama päeva ostutšekk Viru Keskusest.

Harivatele vestluspaneelidele ning inspireerivatele moefilmidele paneb elegantse punkti Liis Lemsalu, kes sel korral annab kõigile huvilistele võimaluse kuulata, mis on tema enda lemmikmuusika.

MOEPÄEVA AJAKAVA:

Vestlusringid:
12.00 „Moe- ja elustiiliblogid. Kas kasvav trend alternatiivmeedias?”
Vestlevad Anni Jürgenson, Anna Elisabeth Vaher, Merily Leis, Aljona Sokolovskaja.
12.20 „Moedisaineri töö telgitagused. Mida ja kuidas teha, et moeäris kanda kinnitada ja püsima jääda”
Vestlevad Katrin Jaaska (Loomeinkubaator), Kadri Kruus, Paula Pärnaste (Swärk).
12.45 „Kehatüübid: mis täht oled Sina ja mille järgi rõivaid valida?ˮ (www.styleup.ee)

Moefilmid:
13.00 Jeremy Scott
14.00 Diane von Furstenberg
15.00 Alexander Wang
16.00 Narciso Rodriguez
17.00 Isabel Marant
18.00 Fendi by Karl Lagerfeld
19.00–20.00 Plaate keerutab Liis Lemsalu

*Korraldaja jätab endale õiguse kavas muudatusi teha.

Kõik aatriumis toimuvad sündmused on Viru Keskuse külastajatele tasuta.