in

Vabariiklik moedisainerite konkurss “NoorMood”

Noored Artistid SA korraldab juba pikaajaliselt õmblus- ja moekunsti puudutavat konkurssi (2000 aastast Koolimood Pärnumaa ning alates 2010 vabariiklik NoorMood) Pärnus. Sellel aastal on üle-eestiline noorte moedisainerite konkurss NOORMOOD 27.märtsil Pärnu Uue Kunsti Muuseumis. „NoorMood” konkurss toimub kolmes vanuse kategoorias:

  1. põhikooli õpilased
  2. gümnaasiumi ja kutsekooli õpilased
  3. vabakutselised täiskasvanud või üliõpilased

Kõikides kategooriates toimub eelvoor kus valitakse kavandite alusel finalistid. Võistlejaid disainereid valitakse välja 10-15 ning eeldatavalt tuleb osalejaid kokku koos esinejatega 100-150 inimest. Ürituse sihtgrupp on kõik eesti koolinoored alates vanusest 12a., kutsekoolide õpilased, tudengid ning ka kõik teised moehuvilised harrastajad-õmblejad täiskasvanud ja noored. Ürituse eesmärgiks on ühendada moehuvilised õmblejad üle vabariigi. Konkursi tulemus osalevate disainerite kohta selgub 15.märts 2015 a. kui selgitatakse välja eelvooruna saabunud võistlustööde kavandite alusel lõppvoorus osalejad.

Kirjeldus:
Noormood show’ks ehitatakse Uue Kunsti Muuseumi näituste saali spetsiaalne lava poodiumi, valgustuse ja helitehnikaga. Lava on vaadeldav poodiumi külgedele paigutatud iste- ja seisukohtadelt. Poodiumi lõppu ehitatakse spetsiaalne pressipoodium. Kohale on kutsutud professionaalne žürii mis kuuluvad tunnustatud moekunstnikud, moefotograafid ja stilistid, kes valivad välja võitjad ning eripreemid nii silmapaistvamatele kollektsioonidele kui lavastustele ja osalejatele. Et suure osa eelarvest saab täita esemelise sponsorluse näol, otsime toetajaid kes oleksid nõus meid sellel viisil aitama. Igasugune koostöö on teretulnud.

Sponsorilt ootame kas:
– esemelist sponsorlust auhindadeks
– rahalist sponsorlust või kuluridade katmist sponsori poolt

Sponsorile pakume:
– facebooki fännilehel https://www.facebook.com/N00RM00D reklaam
– sponsori logo Noormood kodulehel www.noormood.ee
– sponsori logo märkimist plakatil, flaieritel
– sponsori logoga reklaamsiltide väljariputamist konkursi alale ürituse ajaks
– sponsori märkimine üritusel

Peakorraldaja,
Lembe Lemmiksoo
Tel. 5020808
e-mail: info@noormood.ee