in

Uudista: Rihanna loodud kollektsioon, mis jõuab müügile ka Eestisse

Fakt, et tuntud ja armastatud moebränd River Island tuleb kevadel ka meie kodumaale, on nüüdseks juba pea nädalane uudis. Kuid vahepeal jõudis Rihanna lansseerida uue kollektsiooni, koostöös just River Islandiga.

2014. aasta kevadel avatakse Viru Keskuses Suurbritannia rõivabrändi River Island kauplus. 700m2 pinnal hakatakse pakkuma naiste-, meeste- ja lasterõivaid ning aksessuaare. Avatav pood saab olema esimene esindluskauplus Balti- ja Põhjamaades.

River Island on tuntud ka kui ühe suurima disainerite tiimiga moebränd Londonis. Ettevõte aitab edendada noorte disainerite võimalusi, korraldades rahvusvahelisi disainikonkursse ning andes uutele talentidele võimaluse kollektsioonide loomisest osa saada. Brändile on rõivaid disaininud ka lauljanna Rihanna, valik tema kollektsioonist jõuab müügile ka Eestisse.

Staari loodud kollektsioon on väga omane tema isiklikule stiilile. Märksõnadeks on poisilikkus, suhtumine, nabapluusid, ülikõrged kontsad, paljad õlad ja rohke enesekindlus. Vaata galeriist kollektsiooni!