in

ÜLESKUTSE: sõbranädalal näita sõprust sarnaste riietega!

Kristiine keskus kutsub täna algava sõbranädala kampaania raames kõiki üles kandma oma sõprade ja sõbrannadega sarnaseid riideid või aksessuaare, et demonstreerida seeläbi oma sõprust.

“Korraldasime oma Facebookis küsitluse, mis näitas üllatuslikult, et sarnaste riiete kandmist ei peeta sugugi moeäparduseks – see tekitab inimestes hoopis huvi teise inimese vastu ning veendumust, et neid seob ka midagi muud peale ühesuguse stiilitaju,” rääkis kampaania projektijuht Triin Mustjõgi.

Kuna küsitlus näitas ka, et paljude vastajate esimene reaktsioon on sarnaselt riietunud inimesega ühispildi tegemine, siis otsustas kaubanduskeskus kutsuda kõiki sõpru ja sõbrannasid, emasid ja tütreid, isasid ja poegi ning kallimaid sõbranädalal oma meeskondlikku kuuluvust ka teistele näitama ja suure auhinna nimel ühispilte jagama.

Kampaania raames julgustatakse kõiki postitama sarnases outfitis tiimipilte Instagrammi hashtag’iga #SõbradKristiines. Kõigi osalejate vahel loositakse välja auhind – kaks 250-eurost Kristiine keskuse kinkekaarti. Lisaks paneb keskus lisaauhinnana välja 100-eurose kinkekaardi enim Like saanud pildile.

Kampaania projektijuhi sõnul plaanib Kristiine anda oma panuse sellesse, et sõbranädalal sõpruse näitamine sarnase outfitiga kujuneks omamoodi traditsiooniks. „Loodame, et juba tänavu tuleb meie üleskutsega kaasa võimalikult palju inimesi, kes oma lõbusa eksperimendi läbi teisigi innustavad,“ ütles Mustjõgi

Kristiine_sõbrad