in

Tule tutvu glamuuritar Simóna stiiliga

Tutvuge 17-aastase Tartust pärit Simóna stiiliga. Noor neiu on tõeline glamuuritar armastades ülikõrgeid kontsi, kauneid aksessuaare ning luksuslikku välimust.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Varem pärines suurem enamus sellistest high street poodidest nagu Mango, Zara jne, aga hiljuti on lisandunud väga palju vintage-leide ning hetkel on minu jaoks väga kuum eBay. Olen sealt soetanud ehteid, mõned kingad ning tumepruuni faux fur kasuka, mis pärineb tegelikult 70ndatest. Hetkel on lootused ühe Versace for H&M kleidi peal.

Milline on sinu arust stiilne inimene?

See on originaalne inimene, kes on välja töötanud oma isikliku stiili ega olene nii palju trendidest ega muudest teguritest. Inimese riietus peegeldab tavaliselt ka tema enda iseloomu või näiteks minu puhul lihtsalt tuju.

Sinu suurim moeaps?

Võiks ju vaadata tagasi mõne aasta võrra ja hakata siis enda riietust naeruvääristama, aga tegelikult oligi ju tollel ajal just selline riietus in. Kindlasti on mul neid ka praegu olnud, aga eks seda näitab ka omakorda aeg.

Millist hetketrendi vihkad?

Veidral kombel on vähemalt minu arust spring/summer 2012 trendid kõik vägagi meeldivad. Polegi ühtegi sellist, mida ma lausa vihkaksin. On muidugi mõned harjumatud, aga kindlasti mingil hetkel võtan julguse kokku ka nende jaoks.
Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Crocs’e, dresse väljaspool trennisaali ning ka teksaseid pole ma juba aastaid kandnud, kuid ma ei saa lubada, et ma seda enam mitte kunagi ei tee.

Mitu paari jalanõusid sul on?

Oskan öelda vaid seda arvu, mis hetkel riiulitel on, sest talve omad on juba heaga ära pandud, aga näiteks suviseid gladiaatoreid ja ballerina’sid pole veel välja võtnud. Hetkel on siis nähtavasti 34.

Lemmik riietusese kapis?

Väike must kleit, pruun kasukas, Birkin.

Parimad ilutooted?

Hakkasin just hiljuti küünelakke fännama, nii et neid olen päris palju kokku ostnud, aga küünetoodetest lemmikud on metallic-küünekleepsud, nt hõbedased ja kuldsed. Erinevaid healõhnalisi huulepalsameid armastan ka, aga näiteks huuleläiget ei kanna ma pea kunagi. Näomaske on ka äärmiselt meeldiv näiteks vannis lebades teha, selline mõnus kodune spaa. Väga väga armastasin Lushi poodi, kui see Tartus oli, ning siis pärineski 90% minu ilutoodetest sealt, kuid nüüd satun sinna vaid siis, kui juhtun olema Tallinnas.

Milliseid kodumaised blogisid jälgid?

Stylehurricane“, „Ponyarts“ ja „RobertaE“.

Lemmik artist/album/laul?

Mul on üsna segunenud muusikamaitse, nii et see võib esmapilgul veidi veider kooslus tunduda. Serj Tankian, „Watch the Throne“ (album), Fair to Midland, Kanye West, Bastille, Viza, Delilah, Lana del Rey jpm.
Kas sul on ka blogi?

www.chsimona.blogspot.com

 

Mida arvad Simóna stiilist sina? Tahad ennast teistele samuti näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee

[nggallery id=35]