in

Tule tutvu Piia stiiliga…

Piia on 18-aastane kultuurihuviline kooliõpilane Tallinnast.  Tule tutvu Piia stiiliga…

Kust soetad peamiselt oma rõivad?
Väga suur osa minu riidekapist on pärit erinevatest kaltsukatest ja teise ringi poodidest. Ma olen väga uhke mõnede oma suurepäraste leidude üle ning kui midagi hiljem enam ei meeldi, siis ei ole ka väga kahju sellest riideesemest loobuda. Kingi meeldib mulle osta Kaubamajast, ei teagi, miks. Viimasel ajal olen päris palju vaadanud ka internetipoodide poole ning hakkan juba vaikselt nende kartusest üle saama.

 

Mida arvad kiirmoest?
Kiirmood on kindlasti väga tõhus viis viia mood massidesse. Kuna enamik suuremaid brände kopeerivad kuulsate moemajade loomingut, siis just kiirmood loob enamasti tänavapildi.

 

Milline on sinu arust stiilne inimene?
Stiilsed inimesed on kindlasti teadlikud oma riietusest, mitte ei ole midagi suvalist selga visanud. Kui inimene on stiilne, siis õhkub seda kogu tema olekust, mitte ainult riietusest.

Sinu stiiliikoon?
Tegelikult mul kindlat stiiliikooni polegi, kuid ma tohutult austan naiselikke figuure , näiteks Audrey Hepburn’i ja Blair Waldorf’i (sarjast „Gossip Girl“). Igapäevaseks inspiratsiooniks on mulle erinevad blogijad igast maailma nurgast.

 

Sinu suurim moeaps?
Ilmselt üks väga erkroosa kilejope, mida ma kandsin umbes seitsmendas klassis. Samast ajast pärineb ka paar Baby Phat’i jalatseid, mis olid parajalt robustsed ja tegelikult väga mitte-minulikud.

 

Millist hetketrendi vihkad?

Ma ei ütleks, et see trend on, aga ma absoluutselt ei salli, kui retuuse kantakse pükstena. Seda on lihtsalt nii õudne vaadata.

 

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Tänapäeva muutliku moepildi juures ei julgeks ma küll kunagi millelegi ei öelda. Näiteks paar aastat tagasi ei oleks ma end leopardimustris absoluutselt ette kujutanud, kuid praegu ei ütleks küll ei ütleks ära loomamustriga kingadest või kotist.

 

Mitut paari jalanõusid omad?

Oi, no ikka parajalt. Umbkaudselt 15 paari, kuid see number võiks alati suurem olla.

 

Lemmik riietusese kapis?

Ilmselt mu must sametpintsak.

 

Parimad ilutooted?
Õige parfüüm. Minu lemmik on Burberry „The Beat“.

 

Unistuste amet?
Väga põnev oleks olla diplomaat. See on selline töö, mis hõlmab endas piisavalt reisimist ja erinevaid kultuure , kuid samas ei kaugene oma juurtest ja riigist.

 

Mida arvad eestlaste stiilist?

Tänavapildi põhjal arvan, et viimastel aastatel on eestlaste stiil paremaks läinud. Ei oska küll öelda, miks. Üleüldine moeteadlikkus on kasvanud ja inimesed panevad välimusele rohkem rõhku, jäädes samas ikka põhjamaiselt lihtsaks. Eestlaste stiil ongi lihtne, mitte midagi erilist.

 

Lemmik artist/album/laul?

Minu vaieldamatuks lemmikuks on kujunenud pop-bänd Hurts, kuid hetkelemmikud vahetuvad kogu aeg. Praegu näiteks meeldivad mulle Franz Ferdinand, Lana Del Rey ja üks ülivinge Poola bänd nimega Fonovel, kelle ma avastasin Tallinn Music Week’il.

 

Kas sul on ka blogi?

Jah, mu blogi Bowtie Diary.

Mida arvad Piia stiilist sina? Tahad ennast teistele samuti näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee

[nggallery id=40]