in

STIIL: Mari-Liis armastab värve ning ei kannaks kunagi retuuse pükstena

Mari-Liis on 23-aastane Tallinna tüdruk, kes töötab ja õpib ning veedab igal muul võimalusel kvaliteetaega oma sõpradega. Hobi korras tegeleb ta ka modellindusega.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Minu lemmikuteks ning kust ma endale alati midagi leian on Mango ja Zara. Aeg-ajalt tellin rõivad ka B-turult, kus mul on kujunenud oma lemmik kasutaja/müüa, kes elab ja saadab kaupa Türgist.

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?

Ennekõike jälgin seda, et riideese istuks ja hellitaks minu kehakuju. Mulle meeldivad värvid, kuid see ei tähenda, et mind üleni mustas ei näeks. Armastan ka massiivseid aksessuaare!

Millised on Sinu (moe)tarbimisharjumused?

Kui midagi meeldib, siis ostan ära, muidu pärast hiljem jään end kiruma ning see on ju teada fakt, et kui midagi spetsiaalselt otsima minna, siis sama hästi võiksid seda aega paremini sisutada, sest poest sa seda niikuinii ei leia.

Sinu stiiliikoon?

Puudub, kuid kindlasti jääb midagi külge teistest blogidest, mida jälgin. Üldjuhul ajan ikka oma asja ning kannan seda, mis mulle meeldib ja minu kehaga sobib, mitte seda, mis moes.

Sinu suurim moeaps?

Hetkel ei meenugi, kuid puberteedieas sai igasugust kraami kantud, näiteks need mustad peenikese tekstuuriga ümber kaela ja käte olevad „ehted”, ei oskagi neile nimetust anda.

Millist hetketrendi ei salli?

Kõrge pihaga seelikud – mulle meeldivad küll kõik riided, mis pihta rõhutavad, kuid minu kehakujuga näeksid kõrge pihaga ja näiteks altlaienevad püksid välja suhteliselt kohutavad.

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Retuuse pükstena, lateksretuusid, fuhh!

Mitu paari jalanõusid omad?

Kui arvestada kokku kõik kingad, plätud, saapad jne, siis ütleme, et 50ne ringis.

Parimad ilutooted?

Jumaldan The Body Shop’i päikesepuudrit (põskedele) ning The Body Shop’i pehmet kabuki pintslit, millega saab ilusa ja särava jume.

Unistuste amet?

Mul puudub unistuste amet. Olen üks neist, kellel ei olnud väikesest peale sihti silme ees, kelleks on soov saada, kuid olen siiralt rahul ja õnnelik oma praeguse tööga. Olen pigem vanamoeline ja hindan kõrgelt pereväärtusi ning loodan, et peagi suudan luua omale ilusa perekonna armastava mehe ja laste näol!

Mida arvad eestlaste stiilist?

Enamik inimesi räägib, et tänavatel liigub ringi hall mass, mina seda ei arva. Leidub ka imelisi pärleid! Ma ei näe põhjust kritiseerimaks teiste inimeste stiili, see on nende endi valik.

Lemmik artist/album/laul?

Hetkel on lemmik laul Rudimental ft. John Newman – Feel The Love, mida võin kuulata lõp-ma-tu-se-ni!

Milline oli Sinu viimane parim elamus?

Möödus just kaks nädalat suvepuhkust, mis oli imeline! Palju aega sai koos peiksiga veedetud ning sõbrannadega palju huvitavat ette võetud, mis kõik veel jätkub!

Sinu veidrad harjumused?

Viskan enesele pilgu, kui möödun peegeldavate seintega hoonetest. Teen aeg-ajalt naljaviluks imelikke hääli- ja naeru, vahel aga ei suuda ma seda kontrollida (hhahahaaa).

Kas sul on ka blogi?

Jah, suvimariliis.blogspot.com

Mis arvad Mari-Liisi stiilist Sina? Tahad samuti ennast teistele näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee või tutvu teiste stiilirubriigis osalenutega SIIT!

[nggallery id=65]