in

Tule tutvu Madli stiiliga…

Madli on omandanud bakalaureuse kraadi moedisainis ning nimetab end moehulluks ja šhopahoolikuks. Hetkel tegeleb ta  kollektsioonide loomisega ja teeb tellimustöid, lisaks töötab ka Ivo Nikkolo kaupluses klienditeenindajana.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Zara, H&M, Gina Tricot ja muud sellised kiirmoe brändid, teen ise ja hindan kõrgelt ka vintage-esemeid. Kingi tellin ka netipoodidest, sest Eestis on enamus kingi minu maitsele liiga madala kontsaga!

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?

[to_like id=”4024″]

Mitmekesine, omanäoline – ma tohutult armastan värve, samas võin ma vahel ka üleni musta riietuda. Ma võin riietuda ühel hetkel naiselikult või teisel hetkel kanda ketse ja kottpükse, kuid mulle meeldib, kui komplektil on mingi väike kiiks. Issand, enda stiili kirjeldamine on minu jaoks alati väga keeruline!

Sinu stiiliikoon?

Ei omagi ühtegi kindlat stiiliikooni. Kindlasti imetlen väga mitmete moeblogijate stiili, kuid endale otseselt kellegi stiili eeskujuks ei sea ja seda jäljendada ei ürita, sest kellegi kopeerimisega kaugele ei jõua.

Sinu suurim moeaps?

Ohh, eks neid ikka on olnud, eriti just teismelisena. Kunagi omasin mega terava nina- ja umbes 5 cm kõrguse kontsaga lakk-saapaid, need olid ikka väga jubedad, ma usun et üks õdusamaid asju, mida ma kandnud olen!

Millist hetketrendi ei salli?

Flatforms!!!

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Madala kontsaga kingi! Kunagi kandisn, õudne! Kui ei taha kõrget kontsa panna, siis panen täiesti madalad jalanõud. Mind üldiselt alla 13cm kõrguste kontsadega ei näe (v.a ühed neoonroosad satiinkingad, mis on lihtsalt nii ilusat värvi)!

Mitut paari jalanõusid omad?

Umbes 50.

Parimad ilutooted?

Palmers’i kehakreem ja Garnier’i isepruunistav näosprei. Meigitoodetest on kõige suurem lemmik Mary Kay valgustpeegeldav peitekreem ja Make Up Store’i põsepuna ning päikesepuuder.

Unistuste amet?

Ilmselgelt moedisainer! Teadsin juba teises klassis, et tahan moedisaini õppima minna ja nüüd on ka bakalaureuse kraad sellel alal käes.

Mida arvad eestlaste stiilist?

Eestlased peaksid rohkem julgema riietuda omanäoliselt! On ka omanäolise stiiliga inimesi, kuid kahjuks siiski vähe. Kui võrrelda Eestit näiteks Skandinaavia riikidega, siis on arenguruumi palju. Kuid samas on see ka arusaadav, sest nõukogude ajal polnud meil ju midagi eriti saada ja võib-olla sellest tulenevalt on ka eestlaste stiilitaju ja moeteadlikus veel lapsekingades. Aga lootust on!

Lemmik artist/album/laul?

Nii raske küsimus, kuid ütleks praegu, et Jay-Z ja Kany West’i „Watch the Throne“. Juba mitte väga uus, kuid hea!

Sinu veidrad harjumused?

Ma vaatan ennast kogu aeg võimaluse tekkides peeglist või tegelikult ükskõik milliselt peegeldavalt pinnalt.

Kas sul on ka blogi?

Jah, olen pidanud moeblogi „Fashion Victim Hotline“ praeguseks umbes 2 aastat, kuid alles viimased aasta aega olen sellega tõsisemalt tegelema hakanud. Blogimine meeldib mulle väga ja ma loodan, et eesti blogikultuur ka areneb veel palju. Minu blogi leiab aadressilt madlitarjus.blogspot.com

Mis arvad Madli stiilist Sina? Tahad samuti ennast teistele näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee või tutvu teiste stiilirubriigis osalenutega SIIT!

[nggallery id=59]

[/to_like]