in

Tule tutvu Kertu stiiliga…

Kertu on 17-aastane positiivse meelega kooliõpilane, kelle unistuste tööks on stilistina leiba teenida. Tule tutvu Kertu ning tema stiiliga.

Kust soetad peamiselt oma rõivad? Kuna elan veel oma vanemate rahakoti peal ning pean riiete ostmisel pigem lähtuma praktilisusest, soetan rõivaid enamasti sellistest kiirmoebrändidest nagu Bershka, Stradivarius, Lindex ja H&M ning parematel päevadel ka Zarast.

Milline on sinu arust stiilne inimene? Inimene, kelle olekust õhkab enesekindlust; inimene, kes paneb pilgud enda poole pöörduma ning kes riietub vastavalt olukorrale, kuid särab sellegipoolest igas situatsioonis eredamalt, kui teised.

Sinu stiiliikoon? Mul ei ole otsest stiiliikooni, kuid jumaldan Miroslava Duma, Rachel Zoe ja Olivia Palermo stiili. Samuti inspireerivad mind mõned blogijad, näiteks Caroline Berg Eriksen ja Kristina Bazan.

Sinu suurim moeaps? Eks nooremana sai ikka päris jubedaid outfit’e kantud. Värvikamalt on meelde jäänud viienda klassi pildistamine, kus ma olin enda meelest eriliselt kaunis volditud teksaminiseelikus, punases pikkade varrukate ja lukuga triiksärgis, peas roosa peavõru ja kõrvas valged suured plastikust kõrvarõngad. Loodetavasti pole hilisemalt konkreetseid moeapse olnud.

Millist hetketrendi vihkad? Ei saa öelda, et ma ühtegi hetketrendi vihkan, kuid absoluutselt ei sümpatiseeri flatform’ide üha kasvav trend. Sellel hooajal on minu arvates vastupidiselt väga kantavaid ja meeldivaid trende.

Mida sa mitte kunagi ei kannaks? Ma arvan, et ei julge sellele vastata, sest see, mis täna ei meeldi, tundub tihtipeale homme juba päris ilus ja huvitav. Aga siiski ei kannaks ma botaseid teksadega never-ever.

Milliseid riideesemeid kannad kõige tihedamini? Kuna käin koolis, siis igapäevaselt enamasti siniseid või musti teksapükse. Suviti armastan kanda kleite.

Mitut paari jalanõusid omad? Koos talvesaabastega 15.

Lemmik riietusese kapis? Armastan oma kõrge kontsa- ja platvormiga pahkluuni saapaid. Nii lihtsad ja  muudavad peaaeegu iga outfit’i palju kaunimaks. Üheks lemmikpluusiks on mul kindlasti juba päris tükk aega tagasi Montonist ostetud valge õhuline särk. Lisaks kuuluvad mu lemmikute hulka veel ema kapist omandatud fuksiaroosa nahkjakk ning valgest pitsist seelik.

Parimad ilutooted? Ei kasuta erilisi ilutooteid, kuid Lumene Crystal Radiance Primer on küll must-have minu meigikotis.

Unistuste amet? Eks see nüüd natukene klišeena kostub, kuid tõepoolest on mu unistuseks olla tuntud stilist. Samas on väikestviisi unistus ka kunagi mõnele moealasele teleseriaalile kostüümikunstnikuks olla.

Mida arvad eestlaste stiilist?Ma usun, et eestlaste stiili ei saa nii laiahaardeliselt analüüsida, sest need, kes moest ei huvitu, lähtuvad mugavusest ja see on normaalne. Leidub ka neid, kelle maitsest mina aru ei saa, aga ilmselt ei peakski, sest eks kõik kandkugi seda, milles nad end ise hästi tunnevad. Samas leian, et need, kes on huvitatud moest ja stiilist, leiavad vägagi huvitavaid ja omapäraseid lahendusi ning seda tõestab ka Eesti küllaltki lai tõsiseltvõetavate stiiliblogide hulk.

Lemmik artist/album/laul? Lemmikuid artiste ja bände on alates Nirvanast kuni Drake’i ja Coldplay’ni, kuid viimasel ajal mängivad mu playlist’is üha sagemini Maroon 5 ja U2 lood ning Lana Del Rey imeline muusika.

Faktid, mida enamus sinust ei tea? Hmm…see on keeruline küsimus. Neid asju ikka veidi leidub, alustades kas või oma tohutu hirmuga mesilaste ees ja lõpetades sellega, et kui kõik õnnestub, lähen augustis aastaks Mehhikosse vahetusõpilaseks.

Kas sul on ka blogi? Ikka on – kketsuu.blogspot.com

 [nggallery id=53]

Mis arvad Kertu stiilist Sina? Tahad samuti ennast teistele näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee või tutvu teiste stiilirubriigis osalenutega SIIT!