in

STIIL: Kelli suurimad moeapsud on olnud lühike seelik ja varbavaheplätud

Kelli on 17-aastane kunstikooli õpilane Tartust, kes sisustab oma vaba aega peamiselt blogimise ning kunstiga. Oma unistustes elab ta 1980ndates aastates.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Tavaliselt soetan enda rõivaid siiski second hand poodidest, sest paljude poodide hinnad on minu jaoks lihtsalt arusaamatult kõrged. Samuti pole midagi imelikumat, kui sulle kõnnib vastu isik sama riideesemega. Muidugi leiab minu garderoobist palju H&M’, Gina Tricot’i ja teiste kuulsate Skandinaavia brändide riideid.

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?

Minu riietumine kirjeldab täpselt minu sisemist mina ja minu hetkeemotsioone. Eks see ole komplekt kõigest ja kõigist.

Millised on Sinu (moe)tarbimis harjumused?

Kui meeldib, ostan ära.

Sinu suurim moeaps?

Oleneb millisest seisukohast vaadata, kuid siiski jääb minu enese jaoks kõige suuremaks moeapsuks lühike seelik ja varbavaheplätud, mida ma teatud perioodil ribadeni kandsin.

Millist hetketrendi ei salli?

Flatform’id on minu silmis täiesti arusaamatud, samuti ka turbanid. Taas hakkavad moodi tulema ka spordijalanõud igapäevase riietuse juurde – samuti asi, mille ilust ma aru ei saa.

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Arvatavasti ei kannakski ma just eelpool nimetud asju, tavaliselt olen ikkagi üsna vabalt mõtleja ja usun, et kui sobitada asju õigesti, näeb iga riideese ilus välja.

Lemmikud ilutooted?

Kõik kodused juukse-ja näomaskid on ajatud, Placent Activ’i sari on samuti minu lemmik. Meigi poole pealt tooks välja Maybelline’i The Colossal ripsmetuššid.

Unistuste amet?

Eks see midagi moealast ole. Tegeledes praegu oma elu teise moekollekstiooniga, mõistan, et arvatavasti pole see päris see, kuid mõne kuulsa brändi stilist oleksin ma meeleldi.

Mida arvad eestlaste stiilist?

Mina arvan, et asi paraneb. Kunstikooli õpilasena pole mul muidugi mingisuguseid etteheiteid, sest näen igapäevaselt erilisi ja julgeid inimesi. Minu arvates võiksid kõik inimesed ennast vabaks lasta ja kanda seda, mida hing ihaldab. Kes ei julge, ärgu teisi kritiseerigu.

Mis lugu viimati kuulasid?

Mötley Crüe „Wild side“

Milline oli Sinu viimane parim elamus?

Suure kontserdifanaatikuna pean ära mainima Red Hot Chili Peppersi võimsa esinemise Tallinna lauluväljakul ning ka fakti, et üks armas kamp muusikuid mulle sünnipäevaks väikse ja privaatse esinemise tegid.

Sinu veidrad või muud omapärased harjumused?

Hm, ma laulan avalikes kohtades tohutult palju.

Kas sul on ka blogi?

Muidugi! fashion0glitter.tumblr.com

Mis arvad Kelli stiilist Sina? Tahad samuti ennast teistele näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee või tutvu teiste stiilirubriigis osalenutega SIIT!