in

Tule tutvu Jonna Lisa stiiliga…

Kust soetad peamiselt oma rõivad?
Lindexist ja Zarast. Enamus mu rõivaid on pärit Lindexist ja mõni päev avastan ma ise ka, et olen pealaest jalatallani Lindexi rõivastes. Lindex pakub riideid, mis mu enda stiiliga kõige lähedasemad on ning Zara pakub samuti meeletult kauneid ja naiselikke rõivaid.

Milline on sinu arust stiilne inimene?
Stiilne inimene on see, kes oskab oma keha häid omadusi oma riietusega rõhutada. Ma hindan ka seda, kui inimesed oskavad leida tasakaalu oma riietuses. See on väga tähtis, et oleks tasakaal ja et rõivad ja aksessuaarid omavahel sobiksid. Näiteks imetlen ma väga Angelicka Blick’i stiili.

Sinu suurim moeaps?

Hetkel mul ei meenugi ühtegi. Aga selle küsimusega meenub mulle hoopis, kuidas mu õde (4 aastat vanem) alati mind oma stiiliga suunas ning teadis, mis „lahe“ on, kuni mul siis kujunes välja oma stiil. Muidugi võrreldes sellega, mida ja kuidas ma kolm aastat tagasi kandsin, ei paneks ma elu sees sellist kombot enam selga.

Millist hetketrendi vihkad?

Ma ei vihka ühtegi hetketrendi. Ei ole midagi, mida ma kohe kindlasti ei kannaks.

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Ma ei kannaks mitte kunagi teksaseelikut. Minu arvates on see kõige koledam riideese üldse.

Mitut paari jalanõusid omad?
Ma oman 14 paari jalanõusid. Ma arvan, et alati ei pea olema kõike nii ilmtingimata palju, et oleks valikuvõimalust ja et iga komplekti juurde oleks sobiv paar kingi. Peab olema oskus kasutada olemasolevat võimalikult mitmekülgselt.

Lemmik riietusese kapis?
Minu hetke lemmik riietusese on oranžikas-roosakas kleit. Ma armastan seda tooni ning see on üks väga väheseid kleite, mis ei ole tight ja sobib minu kehale suurepäraselt (mulle üldiselt ei istu sellised ebakonkreetse kujuga kleidid).

Parimad ilutooted?
Minu kõige rohkem kasutatavad ja must have tooted on siis järgnevad: M.A.C’i peitepulk – meeletult hea katvusega ning püsib peal väga kaua, mis on minu puhul suhteliselt oluline. Real techniques by Samantha Chapman – see meigipintsel annab ideaalse katvuse jumestuskreemi pealekandmisel ning on väga mitmekülgne. Garnier fructis Volume Restructure leave-in spray – see on kõige parem juuksetoode, mida ma olen kasutanud. See teeb juuste kammimise palju kergemaks ning jätab juuksed siidpehmeks.

Milliseid kodumaised blogisid jälgid?
„CICUCOCO“ by Kirke Talu, „Edit Skiba“, „Kertiii“ by Kerti Pahk, „RobertaE“ by Roberta Einer, „Uus tuus“ by Helene Vetik, „Style Hurricane“ by Anni Jürgenson, „Sequin Magazine“ by Merily Leis, „Vessels“ by Paula Roosa.

Unistuste amet?
Moefotograaf. See on minu unistus, aga kuna ma tahaks endale ka mingil alal nime teha, siis ma arvan, et see moefotograafia ei ole, sest sellisel alal pead sa nime tegemiseks ikka väga eriline ja silmapaistev olema. Kuid ma olen veel väga noor ja mul on aega veel kui palju oma unistusi reaalsuseks teha.

Mida arvad eestlaste stiilist?
Eestlaste stiil on üleüldiselt üsna tagasihoidlik ja casual. Kuid üha rohkem tekib, ei tea kust, juurde neid inimesi, kes tänavapildis väga hästi silma paistavad. Mis on imetore minu meelest.

Lemmikjook?
Jõhvikajook. Ainuke jook, mida ma võiks aegade lõpuni juua. Ma joon ka palju vett, et ikka päevane vedelikukogus kätte saada. Kuna vesi teeb head.

Kas sul on ka blogi?

Jah. Ma pean seda kuskil umbes 3 aastat juba? Jonnnnna.blogspot.com

Mida arvad Jonna Lisa stiilist sina? Tahad samuti ennast teistele näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee

[nggallery id=48]