in

STIIL: Epp võib ühel hetkel välja näha nagu daam, teisel aga nagu rokkar

Epp on 19-aastane pedagoogikaõpilane Tartust, kes üle kõige maailmas jumaldab kõike, mis seotud moe ja loominguga – olgu see siis sketšide joonistamine või valmistoote viimistlemine. Epu üheks lemmiklauseks ehk motoks on „Võidab see, kes usub, et suudab võita“, tänu millele on neiu veendunud, et miski pole võimatu.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Olen üsna mitmekülgne selles osas ja ei tauni ei üht ega teist kohta. Väga palju külastan teise ringi kauplusi, kust olen leidnud täiesti imelisi esemeid hea hinnaga, kuid sama palju külastan ka selliseid massimoe poode nagu Lindex, Vero Moda jt. Samuti, kui on aega ja võimalus, teen ise riideid enda jaoks ümber ja huvitavamaks.

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?

Mulle meeldib end kutsuda „kameeleoniks“. Nimelt, üks päev võin välja näha nagu daam, teine päev aga nagu rokkar. Mulle meeldib vaheldus ja mängida erinevate stiilidega, mitte jääda üheülbaliseks.

Millised on Sinu (moe)tarbimis harjumused?

Oh, seda on raske kuidagi raamidesse panna. Poodlemas käin nii nagu tuju tuleb (ehk siis üsna sageli) ja tihtipeale on nii, et lähen otsima ühte konkreetset eset, aga naasen umbes kümnega…

Sinu suurim moeaps?

Oi, kui ma olin noorem – selline värskelt põhikooli läinud – sai ikka igasugu rumalaid asju selga pandud. Mäletan, et ükskord läksin kooli lausa eri värvi põlvikutega. Miks? Pole õrna aimugi. Olen alati olnud paras ekstravagant ja eks neid apsakaid on ka ette tulnud.

Millist hetketrendi sa ei salli?

Olen õppinud mitte taunima ühtegi trendi, sest ajalugu on näidanud, et isegi kui ma üks hetk ei poolda seda, siis varsti leian ikkagi, et soetaks hea meelega selle ka endale. Moemaailmas tuleb olla tolerantne ja avatud väga paljudele veidratele trendidele!

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Nagu ka trendide puhul, siis alati, kui olen midagi hakanud taunima, juhtub nii, et varsti ikkagi soovin seda endale. Näiteks oli sama lilleliste teksade puhul – ma arvasin mõnda aega, et need ei sobi kohe mitte kuidagi, aga pärast mõningast proovimist olen avastanud, et tahaks ühte paari endagi riidekappi! Hetkel olen üsna veendunud, et comeback’i tegevad alt laienevad teksad ei saa kunagi mu lemmikuks, aga never say never ;)

Mis oli viimane asi, mille endale ostsid?

Viimati leidsin endale ühe ilusa nahkseeliku, mis ootab juba kevadet ning samuti leidsin hiljuti paar armsat ägeda mustriga särki – mustrid on alati olnud mu suur-suur kirg (ja nõrkus).

Lemmikud ilutooted?

Jumaldan L’Oreali tooteid, eriti just näohoolduse osas. Samas, katsetan ka ilutoodetega väga palju, meigi osas on hetkel lemmikud Manhattani tooted, parfüümide puhul on aga vaieldamatult üks ja ainus lemmik: Versace Bright Crystal.

Unistuste amet?

Parim amet on see, mis teeb mind õnnelikuks ja paneb naeratama iga päev, kui sellega tegelen.

Mida arvad eestlaste stiilist?

Ma arvan, et eestlased on väga avatud moetrendidele ning tore on näha, et ka kaugemad stiilinäited ei jäta eestlasi külmaks, seega kokkuvõttes võin öelda, et eestlased on kahtlemata trendikad. Aastatega on juurde tulnud avatud mõtlemist moe osas ning ma loodan, et see ka jätkub!

Mis lugu viimati kuulasid?

Bruce Springsteen „Waitin’ on a sunny day“.

Milline oli sinu viimane parim elamus?

Hiljuti käisin öösel linna vahel jalutamas – kõik oli haudvaikne ning lumehelbed langesid vaikselt alla. Kuigi talv on pikaks veninud, oli see vaatepilt nii hingemattev ja lummav!

Kas sul on mõni lemmiktsitaat või moto?

„Võidab see, kes usub, et suudab võita.“ – Ralph Waldo Emerson.

Sinu veidrad või muud omapärased harjumused?

Oi küll neid asju jätkuks pikemakski! Eks kõige veidram on see, et ma olen täielik öökull – siis kui teised magavad, majandan mina ringi; siis kui teised töötavad, on minul tuduaeg. Ja muidugi see, et iga nädal peab saama korra pannkooke! Muidu ei ole õige asi J

Kas sul on ka blogi?

Jaa, alustasin uuesti blogimisega vaid mõned kuud tagasi. Minu blogi võib leida siit: http://zerxzastyle.blogspot.com