in

Tule piilu Sandra meigikotti!

Sandra on aktiivse elutempoga noor naine, kelle tööks ja hobiks on tantsimine. Tema jaoks on tähtis, et näole kantavad tooted oleksid kvaliteetsed ning püsivad. Millised need on?

„Minu nahatüüp on tundlik/probleemne ning olenevalt päevast rasune või siis vastupidi hoopis kuiv, vastavalt sellele on üpris keeruline leida sobivaid tooteid. Minu jaoks on oluline toodete pealpüsivus, kuid nahasõbralikumad tooted seda tavaliselt ei paku. Siiski tooksin välja mõningad meigitooted, mida soovitaksin kõigile.

Minu üheks suureks lemmikuks on Benefit, mis pakub väga laia ning kvaliteetset tootevalikut – minul ei ole siiani ükski Benefit’i toode tekitanud vistrikke ega nahaekseeme! Kahjuks minu teada Eestis Benefit’i tooteid ei müüda, kuid kui kellegil võimalus selle firma kosmeetikat välismaalt kaasa osta/tellida, siis soovitaksin teile järgmiseid tooteid:

Benefit  HOOLA Bronzing powder
Lemmik! Kindlasti üks parimaid päikesepuudreid üldse, sest esiteks on see täiesti matt (ilma sädeluseta puudreid on väga keeruline leida) ning teiseks soovitan selle firma toodet kõigile, sest seda saab kasutada ka kontuurimiseks.

Benefit High beam highlighter & Benefit bronzing/highlighting face powder duo

Ei vahetaks seda toodet millegi vastu, parim vedel highlighter! Kellele vedelad highlighter’id ei meeldi, siis highlighter/bronzing puudriduo on ka väga hea ost (eriti suveks, sest pruunistajal on ka hulganisti sädelust sees). Soovitan!IMG_1157stilist

Milani liquif’ eye – metallic eye liner pencil (black)

USAs üks müüdavamaid silmalainereid. See on hästi kreemjas, seda on väga hea peale kanda ja mis kõige olulisem – see ei lähe laiali ja kestab vähemalt 24h! Veega see näiteks üldse maha ei tule. Head aega pandasilmadele!

I.D. Bare Minerals foundation powder

Kui sinu näonahk ei kannata jumestuskreeme, siis on see perfektne toode just sulle! Ma ei vahetaks seda millega vastu, sest see katab näo kenasti, kuid ei tekita vistrikke ja peale kandes ei teki seda paksu krohvikihi tunnet. Jällegi soovitaksin seda toodet suveks!

Urban Decay eye primer potion

Seda toodet vist on kiitnud iga youtube’is tegutsev ilublogija ja muidugi on neil õigus, sest see tõesti hoiab sinu silmameigi paigal ja ilusana kogu päeva!

Sephora Cream Lip Stain (toon: 04)

Polnud kunagi varem kuulnud sellisest tootest, mis peale kandes on nagu huuleläige, aga kuivab matiks huulepulgaks! Lihtsalt nii hea ja see värvi on täpselt see, mis praegu moes on – ploomililla!

Clinique High Impact Mascara 

See on minu jaoks kõik, mis üks ripsmetušš olema peab! Proovi ja ehk hakkab sulle ka meeldima!

MAC Pro Longwear foundation

Räägin natukene enda negatiivsetest kogemustest. See jumetuskreem on väga hästi kattev ja püsib peal terve päeva, kuid neile kel probleemne või tundlik nahk nagu minul, võib see tekitada reaktsioone. Toode ummistab poore kohutavalt ja tekitab vistrikke. Kuna tegemist pole just kõige odavama tootega, soovitan teil enne ostmist küsida testrit, et seda vähemalt nädal aega katsetada. MAC’il on väga lai valik häid tooteid, aga nahasõbralikkusest on asi kaugel.

MAC Pro Longwear concealer

Katab hästi ja kandes seda vaid probleemsetele kohtadele, on see täitsa okei toode. Probleem on ainult selle toote pumba otsaga – vajutades toodet ühe korra, tuleb sealt alati välja sama kogus ja see kogus on liiga suur. Seetõttu läheb palju toodet raisku.“