in

Trendid, mida naised armastavad, aga mehed vihkavad

Meie, naised, valime tihti enda rõivaid selle järgi, kas nad on ülimugavad või siis hetkel väga moes. Aga kui tahad jätta vastassugupoolele head esmamuljet, siis järgnevaid trende tuleks igaks juhuks vältida:

Haarempükse vihkab peaaegu iga mees. Alles hiljuti nägime neid küll tihedalt moelavadel voorimas, kuid ega keegi päris täpselt ei mõista, miks. Olgem ausad, need on tõesti mugavad, kuid kõrvalseisjale tundub, et kannad mähkmeid!

Kellele ei meeldiks mugavustsoon? Näiteks nagu seda tekitavad UGG saapad. Need on justkui väikesed karvased lambad sinu jalas.

Kombinesoonid tuleks rangelt jätta ainult koduseinte vahele! See põnev riietusese on viimastel aastatel end uuesti ilmutanud, kuid kui kauaks? Ilmselt mitte eriti pikaks ajaks. Vastavalt uuringutele ei meeldi meestele isegi need mustad, ümber ja meile seksikad tunduvad kombinesoonid.

Liigne palja ihu näitamine ei ole kindlasti ühele endast lugupidavale daamile kohane. Jäta midagi ka kujutlusvõimele. Sellega nõustuvad ka mehed.

Tunne end mugavalt ning ära pinguta üle. Me kõik oleme näinud neid noori naisi, kes on enda selga ja jalga toppinud viimased moeröögatused. Vahel on targem hoolida enda enesetundest ja järgida ütlust less is more.

Retuusidest ei saa üle ega ümber. Taaskord üks imemugav leiutis, mida tuleb aga osata oskuslikult kanda ning mitte igaüks ei saa sellega hakkama. Paljud panevad mööda, kandes suurus väiksemana või soetades retuusid liiga õhukesest materjalist tehtuna. See vaatepilt ei ole eriti nauditav.

Meestele meeldivad kõrged kontsad ja enesekindlus, mis nende kandmisega kaasneb. Kontsad teevad sinu jalad pikemaks ja peenemaks ning annavad sulle parema rühi. Kuid väldi igasuguseid imelikke, kontsata kuid hiiglasliku päkaosaga ning muude kiiksudega jalavarje.

Naised imetlevad erinevaid moeblogisid ja ajakirju, kust vaatavad tihtipeale vastu retro stiil ja rõivad. Vintage chic, nagu öeldakse! Jah, meile see meeldib, aga meestele meenutab see vanaema stiili. Ning paljude meelest see eriti kütkestav just pole.

Muidugi, võib igaüks kanda seda, mida süda ihkab – kuid kui sa ei meeldi kellelegi riietuse tõttu, siis pole inimene sind lihtsalt väärt.