in

Tootearvustus – Avéne Thermal Water

Kas sul on vaja hommikul kiiret värskendust, et mõistus ruttu klaariks saada? Suvi on ju varsti kohal ja kas sa mäletad seda kuuma rannailma, kus vajasid värskendavat spreid oma näole ja kehale?

Avéne on ravikosmeetikasari tundliku naha hoolduseks ning kuulub prantsuse kontserni Pierre Fabre Laborotories sarjade hulka, mida tuntakse ka usaldatava meditsiinialase kontsernina. Nimi Avéne märgistab suurt hulka dermatoloogilisi tooteid, mille tootmisel kasutatakse Lõuna-Prantsusmaalt leiduva Avéne soojaveeallikatest saadavat tervistavat vett. Sarjas leidub tooteid ekseemi, akne, psoriaasi, kuperoosa, põletushaavade raviks. Allikavesi on püsiva temperatuuriga, neutraalse pH-ga, ja bakterioloogiliselt puhas, ränirikas ning kergelt mineraliseeritud. Mõjub rahustavalt, on põletiku- ja ärritusevastane. Avéne vesi vähendab rakkude tundlikkust, mis omakorda vähendab naha reaktiivsust.

Võib kasutada naha rahustamiseks: naha ärrituste korral, pärast päevitamist, pärast akne ravi, pärast depileerimist, pärast habemeajamist, mähkme haudumuse korral.

Võib kasutada naha niisutamiseks ja värskendamiseks: reisil, suvel pärast sporti, pärast meigieemaldamist, sobib ka meigi peale.

Kasutan Avéne termaalvett igal hommikul, kui vajan ärkamiseks ergutust. Olen paar korda läbinud Rose de Mer peelingu ning pärast kasutanud naha rahustamiseks just Avéne termaalvett.  Samuti  on mul ka üsna kuiv nahk ning spreitan alati pärast jumestamist nägu, kuna see ’’sulatab ’’ kõik loomulikumaks. Kuumadel suvekuudel kergeks värskenduseks on kotis asendamatu väike pudel. Samuti on  Avéne brändi tooted ideaalsed aknele.

Kas sina oled mõnda Àvene toodet proovinud?