in

Tiina Talumees: sel kevadel on moes mõistlik tarbimine!

Eesti üks hinnatuim moedisainer Tiina Talumees leiab, et moeettekirjutuste tähtsus on aina kahanemas ja trendikas on just jätkusuutlik ning mõistlik tarbimine. “Sel kevadel tasub igaühel olemasolev garderoob kriitiliselt üle vaadata ja osta vaid seda, mis tõeliselt kaunistab ja loomulikku ilu esile toob,” soovitab Tiina.

8. kuni 9. märtsini toimuval moesündmusel FIBIT näeb Tiina nägemust mugavast, naiselikust ja eri kehatüüpide ilu rõhutavast moeloomingust TIINA by Tiina Talumees uhiuue kevadsuvise kollektsiooni esitlusel.

“TIINA baseerub minu enda igapäevasel riiete kandmise kogemusel ja eelistustel. Suviselt rõõmsates toonides, õiemustriline kollektsioon koosneb peamiselt jersey-kangast kleitidest – drapeeringutega figuurisõbralikest lahendustest ja hõlmikutest,” tutvustab Tiina. “See bränd on sündinud vajadusest pakkuda klientidele praktilisi rõivalahendusi erinevates suurusnumbrites, mida soovi korral saab kohe stangelt kaasa haarata.”

Tiina Talumees moestuudio alustas couture kollektsioonide loomise ja eratellimustööde täitmise kõrval väikeseeria kujundamisega eelmisel aastal, mil bränd TIINA by Tiina Talumees loodi. Sel sügisel tähistab Tiina Talumees moestuudio 15. sünnipäeva.

8. kuni 9. märtsini toimub Viru Keskuses traditsiooniline moesündmus FIBIT, kus oma värskeid kevadsuviseid kollektsioone näitavad veel Xenia Joost, Kätlin Kaljuvee ning Alyona Bauska keskkonnateadliku brändiga QooQoo. Inspiratsiooni pakuvad ka virtuaalsed moeetendused, rahvusvahelise haardega kingadisainerite näitus, meigikoolitus, eletktro-popp bändi Zebra Island esinemine ja muud säravad vahepalad.