in

TFW avas pop-up kaupluse!

Tallinna Moenädala mobiilne pop -up kauplus avatakse 22. oktoobril F-Hoones ning uksed on külastajatele valla kogu nädala, pakkudes müügiks enam kui 24 erineva Eesti disaineri loomingut, mis teeb kokku üle 240 erineva eseme, koos aksessuaaridega.

Pop-up kaupluse eesmärk on korraldajate sõnul just mitmekülgse, kaasaegse ja eksklusiivse moeloomingu pakkumine meie oma parimatelt moedisaineritelt ning vägagi hea võimalus moehuvilistel lihtsalt ja mugavalt soetada endale mõni moodne rõivaese või ehe, mis kuulub just nende lemmik moekunstniku kollektsiooni.

Kauplusesse tuleb müügile enamike TFW 2012 osalevate moekunstnike looming. Poes esindatud erilisematest toodetest võiks esile tuua Tanel Veerne imelised ehted, samuti Aldo Järvsoo alati lummavad kleidid. TFW pop-up poes võib leida midagi igaühele.

Tallinn Fashion Week leiab aset 22. – 27. oktoober 2012 Telliskivi Loomelinnakus. Pop-up pood on avatud 22-27. oktoober kell 14.00 -20.00

Juba legendaarseks saanud Tallinn Fashion Weeki järelpeod pakuvad sellelgi aastal meelelahutust mitmetes uudses ja põnevas toimumiskohtades üle linna.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meigisponsor on Maybelline.

Vaata ka Tallinn Fashion Weeki kava.