in

Tee kehale pai Moshi toodetega

Pärnus pesitsev kehahooldustoodete bränd Moshi paistab teiste seast välja oma imekena ja lihtsa disainiga. Kodumaise märgi kaubavalikust leiate erinevaid kehaõlisid, koorijaid, huulepalsameid, eeterlikke õlisid ning isegi suvekuudeks sääsetõrjet.  Kõik on 100% looduslik ja pealekauba, lõhnavad need tooted imeliselt!

Mõnele küsimusele vastas ka Moshi eestvedaja Kristine Kivi…

Miks Moshi?
Sest Moshi on vahva, aus ja eristuv. Moshi ei ole bränd. Moshi on toode inimesele. Moshi ei sisalda sünteetilisi aineid ega värvilisi pilte. Moshi on eneseirooniline ja seksikas. Moshi tekitab emotsioone.

Eesti tooted on kallid.. ?
Meie tooted ei ole kallid (ei ole ka odavad). Moshi tooted kuuluvad kuhugi sinna keskmisesse hinnaklassi. Eriti arvestades seda, et me kasutame väga kvaliteetseid ja hoolega valitud toormaterjale. Meie tooted on valminud käsitööna. Ma arvan, et me oleme end hinna-kvaliteedi suhtega väga hästi ja õigesse kohta ära paigutanud. Ma ei arva ka, et paljud muud Eesti tooted kallid on. Meil Gildis on ka palju väikeseid tegijaid, kes teevad asju südamega. Aga kuna ei ole mingit tohutut müüki ega suuri tellimusi ei suudagi me kunagi võistelda mingite Hiina tootjatega. Ega peakski:D. Lihtsalt pahatihti juhtub nii, et eestlane ostaks igast kohalikku kraami hea meelega, aga tal ei ole lihtsalt raha.

Soeta kaupa www.moshi.ee

Ole kursis Facebooki lehega.

Moshit saab külastada ka Uus tn 5 Maarja-Magdaleena Gildis Pärnus. Huvilised saavad osaleda ka seebi õpitoas.