in

Tartus startis üritustesari „Mood koputab uksele!“

Eelmisel reedel, 27. aprillil alustas Tartus disainiürituste sari, kus esitlesid oma kevad-suvist kollektsiooni Sille Sarapuu, Madli Tarjus ja Anete Palmik. Läbivaks noodiks olid pastelsed toonid, mis ka Femme moeordeni pälvinud neiu seljas suurepäraselt välja kantud said.

Moeka õhtupooliku restoran-vinoteek NOIRis juhatas sisse lummav lauljatar Liis Reisner, kelle etteastele järgnes Sille Sarapuu casual kollektsioon, kus suviselt lühikesed püksid vaheldusid lillemustriga kleitidega. Anete Palmiku tütarlapselikult armsad minikleidid kinnitasid kinnitasid aga peatset suve saabumist. Õhtu lõpetasid Madli Tarjuse pidulikud kleidid, mis nii koolilõpetamiseks kui kokteiliõhtuks igati sobivad on.

Modellide jumestuse eest hoolitsenud Iluravi Rahvusvahelise Erakooli meigikunstnikud andsid tüdrukutele kevadiselt värske välimuse, rõhutades modellide huuli erkroosa huulepulgaga, kuid jättes silmad ning põsed tagasihoidlikumaks. Koostöös Tartu Kutsehariduskeskuse juuksuritöökojaga, seati modellide juuksed moekaid punutisi kasutades kaunilt soengusse.

Kõige stiilsemale külalisele mõeldud moeordeni pälvinud neiu püüdis pilku pastelse rohelise kleidi ning küüntega, mis värskelt mõjusid ning kevadesse suurepäraselt sobisid. Auhinnaks olid aksessuaarid välja pannud Sille Sarapuu ja Anete Palmik.

Korraldusmeeskond soovib esimesele ürituse toimumise eest tänada peatoetajat Tartu Kaubamaja, ametlikku meediapartnerit veebiajakirja Femme, modellide jumestajat Iluravi Rahvusvahelist Erakooli, Tartu Kutsehariduskeskuse juuksuritöökoda, Buduaari ja Stilist.ee ning Soundgroup tehnikameeskonda.

Järgmine „Mood koputab uksele!“ üritus leiab aset siis, kui lehed on kuldkollased ja puudelt langevad, seniks aga moekat kevade jätku!

[nggallery id=46]