in

Tartu Kaubamaja kutsub kõiki noori osalema USA artisti muusikavideos

6. oktoobril filmitakse Tartu Kaubamajas Moekuulutaja ürituse raames 360 kraadine muusikavideo USA muusikule, laulukirjutajale ja produtsendile Jay „Legend da Beatslaya“ Jerellile, kes on teinud koostööd ülemaailmselt tuntud artistidega nagu Black Eyed Peas, Snoop Dogg, Will I.am, Enrique Iglesias ja The Game. 

Tartu Kaubamaja tegevjuhi Marju Jeedase sõnul on oodatud videovõtetest osa võtma kõik aktiivsed noored, kellele meeldib tantsida ning esineda. „See on ainulaadne võimalus astuda üles rahvusvaheliselt tunnustatud artisti muusikavideos, seega soovitame kindlasti kõikidel huvilistel kohale tulla. Koreograafia peaks olema jõukohane kõigile ning eelnev tantsukogemus ei ole tingimata kohustuslik – oluline on julge pealehakkamine ja hea tuju,“ ütles Jeedas.

Kõik noored on oodatud Tartu Kaubamajja 6. oktoobri hommikul kell 9.00, kui algab koreograafia õppimine Eesti suurima tänavatantsukooli JJ-Street treenerite juhendamisel. Tantsusammude õppimine toimub gruppides ja kogenud treenerite juhendamisel, 360 kraadise muusikavideo võtted algavad 14.00 ning kestavad ligikaudu 2 tundi. Muusikavideo võtab üles Babahh Productions. „Ootame oma meeskonnaga filmimist suure põnevusega! Meile on see huvitav projekt ja väljakutse, usutavasti jäävad kõik osalejad, esinejad ning loomulikult ka Jay Jerell valminud muusikavideoga rahule. Saab kindlasti põnev olema,” ütles Babahh Media tegevjuht Tom Liivrand.

Kõikidel, kes soovivad videovõtetest osa võtta, palutakse ennast registreerida Tartu Kaubamaja Facebook’i lehel üritusele „360 kraadi muusikavideo filmimine“. Muusikavideo esmaesitlus toimub tänavakultuuri festivali Baltic Session avatseremoonial oktoobris.