in

Tallinna vanalinnas avab uksed Annimari Vintage

8.juunil  kell 12.00 avab Tallinna vanalinnas, Pikk tänav 9 uksed uus Annimari Vintage pood. Poevalikus leidub imelisi vintage rõivaid, iseloomuga aksessuaare ning ajastuhõngulist kodusisustust.

Annimari Vintage on tegutsenud aastast 2011 interneti põhiselt, vintage laatadel ning esindusnurgakestena teiste vintage ja disaini poodide juures. Nüüd on aga hea meel kõiki vintage gurmaane kutsuda uudistama Annimari Vintage täiesti oma poekest vanalinnas. Avaralt poepinnalt leidub imelisi naiselikke rõivaid, põnevaid ehteid ja aksessuaare, lisaks on valik väiksemat kodusisustust ning olemas on ka meeste rõivaste nurk. Annimari Vintage eesmärgiks on pakkuda isikupärast vintage kaubavalikut, mis oleks taskukohase hinnaga. Uut ja põnevat kaupa hakkab lisanduma poodi iga nädal.

Annimari Vintage tegemistel ning uuel kaubavalikul saab silma peal hoida Facebook’is: www.facebook.com/annimarivintage. Annimari Vintage pood asub Pikk tn 9, teisel korrusel. Samas majas tegutseb veel Foxy Vintage ja vinüülipood Biit, seega mitu head põhjust meid külastada.