in

Tallinna Restoranide Nädal 2012 kutsub külastama linna parimaid restorane

1.–7. novembrini toimub juba teistkordselt Tallinna Restoranide Nädal. Nädalal osaleb 33 suurepärast Tallinna restorani.

Osalevad restoranid Balalaika, Balthasar, Bocca, Bollywood, Bonaparte, Cha Dao, Chedi, City, Cru, Dominic, Gianni, Kadriorg, Kaerajaan, La Bottega, Leib, Lusikas, M.C Grill, Mekk, Monaco, Moon, Neh, Neikid, Nero, Nevskij, Number 9, Platz, Restoran Ö, Ribe, Rucola, Sfäär, Tchaikovsky, Troika.

Tallinna Restoranide Nädala eesmärk on tuua toidukultuuri tallinlastele lähemale. Eesti Kulinaaria Assotsiatsiooni (EKA) ja Eesti Restoranide Liidu ühistööna soovime populariseerida ja elavdada kodust väljaspool söömist kui ühte kultuurieelamuse ning suhtlemise võimalust nii kohalikele elanikele kui ka turistidele.

Tallinna restoranide tase ja kvaliteet on saanud võrdseks maailma menukate metropolide tasemega (New York, London) ning me võime selle üle uhked olla. Meie soov on pakkuda linnaelanikele võimalust seda kõike ise kogeda.

Selleks on Restoranide Nädala raames reserveeritud rohkem kui 8000 kohta erakordse hinnaga. 2-käiguline lõunasöök maksab 10 eurot ja 3-käiguline õhtusöök 20 eurot. Söögikorrad pakutakse välja komplektmenüüdena, mis pärinevad restoranide tavapärasest à la carte menüüst ning esindavad iga restorani olemust parimal moel. Toitude valmistamisel kasutatakse suures osas kodumaist toorainet.

Tallinna Restoranide Nädalal osalemiseks saab kohti reserveerida läbi Tallinna Restoranide Nädala kõnekeskuse numbri +372 630 4050.

Restoranist otse pakkumist osta ei saa, pakkumine kehtib ainult vähemalt üks päev ette broneerides.

Rohkem infot: www.tallinnrestaurantweek.ee