in

Tallinn Dolls avas pop-up poe Viru Keskuses

Eesti moedisainerite loomingut esindav Tallinn Dolls avas oma esimese pop-up poe Viru Keskuse teisel korrusel. Poe valikus on nii Mari Martini loodud Tallinn Dollsi suvekollektsioon, disainerite Karolin Kuusiku ja Liisi Eesmaa lemmikmudeleid kui ka moebrändi uusim Kirill Safonovi kollektsioon, mis põimib naiseliku salapära slaavi temperamendile omase särtsuga. Pop-up pood jääb Viru Keskusesse pooleks aastaks.  

“Eesti naised oskavad aina enam hinnata kohalike disainerite unikaalset loomingut. Kuna Tallinn Dollsi puhul on tegemist väga väikeste seeriatega, siis tõenäosus sõbrannat sama kleidiga kohata on üsna väike. Samuti leidub meil esemeid, kus on kasutatud ainulaadseid käsitsi joonistatud printe ja digitrükke,” ütles Tallinn Dollsi loovjuht Mari Martin. “Uues esinduses ootab külastajaid iga nädal uus tootevalik ning sama eriline teenindus kui ka meie stuudio-poes. Saab esitada eritellimusi ning kohendada valitud mudelit.”

Erinevate moedisainerite loomingut esindava Tallinn Dollsi riided on suunatud elujanulisele, naiselikule ja säravale isiksusele. Nii igapäevased tööriided kui ka glamuursed õhtutualetid on kõik Tallinn Dollsi erilise karakteriga.