in

FIBIT on kohal!

Viru Keskuse aatriumi vallutab 5. ja 6. oktoobril sügiseselt kirev ja mitmekülgne moesündmus FIBIT (Fashion is Back in Tallinn). Esmakordselt avaneb Eesti moepublikul võimalus jälgida samaaegselt virtuaalset moeetendust ja live show’sid. Kahe päeva jooksul ergutavad külaliste moetuhinat interaktiivsed lahendused, kaasaaegse tantsulavastuse esmaettekanne ning noorte paljutõotavate bändide kontserdid.  

Viru Keskuse aatriumisse püstitatud moelava hiiglaslikul ekraanil näeb kahe päeva vältel omanäolise stiilitunnetusega Karolin Kuusiku poolt komplekteeritud kahte virtuaalset moeetendust – esitlusele tulevad nii klassika ja glamuuri kui ka vabama tänavamoe valikud. Moehuvilised saavad oma lemmiklahendused saata koos viitega toote ja maksumuse kohta e-postile või sotsiaalmeedia kanalisse ning võtta juba valmisstiliseeritud komplekti kirjelduse endale spikriks poodi kaasa.

Lisaks suurel ekraanil toimuvale ja puutetundlikel ekraanidel pakutavale leiab moehuviline aatriumist mõnevõrra privaatsemad ja põnevalt maskeeritud neli ekraani, kus igaüks saab tutvuda tuntud moeprofessionaalide
arvamusega elust ja moest üldiselt. Oma igapäevast maailma ja mõtteid moest jagavad läbi virtuaalkeskkonna Ülle Suurhans-Pohjanheimo, Aivar (Antonio) Lätt, Ženja Fokin ja loomulikult ka Karolin Kuusik.

Moepeo kirevusele lisab sügavust Ingmar Jõela loodud tantsuetendus tantsutrupp Utopia Entertainment esituses ning laupäeval rõõmustavad kõigi melomaanide meeli juba tuntud Tenfold Rabbiti ja kiirelt tuntust koguva ansambli Frankie Animali kontserdid.

FIBITI moesündmus on kõigile avatud ja tasuta.