in

Südantmurdvalt südamlik lembepäev

Viru Keskuse aatriumis toimub sel laupäeval, 9. veebruaril, romantikast tulvil sündmus, mis viib kõiki armastuse ja kevadeootuse lainele. Esmakordselt Viru Keskuses aset leidev Lembelaupäev tähistab vabadust igal päeval end ja oma lähedasi rõõmustada ning suuri tundeid avaldada, olenemata rahvusvaheliselt tunnustatud või kokkulepitud tähtpäevadest.

Tundeküllasel üritusel võrgutab populaarne magusameister Heidi Park huvilisi spetsiaalselt selleks päevaks valminud roosade, valgete ja punaste pulgakookide, vahukommide, glasuuritud muffinite, südamekujuliste küpsiste ja paljude muude eriliste küpsetistega. Hollandi florist Peter Boeijkens esitleb viimaseid trende rahvusvahelisest lilleseademaailmast ning võimaldab erinäolised lillekimbud toimetada kulleriga saajani just austaja poolt valitud päeval.

Lembemuusikaga paitavad kõrvu Margus Vaher ning Laur Joamets algusega kell 14.00.

Lisaks on aatriumis soovide puu, kuhu igaüks saab oma suuremaid ja väiksemaid soove külge riputada. Avatakse Tunnete Postkontor, kus saab hiiglaslikele postkaartidele  salatervitusi jäädvustada ning postkontori tragid abilised kutsuvad sõnumisaaja ise postkaardile järele. Yes For Love kostitab huvilisi nurjatute kingitustega, avatud on fotoboks ning toimub palju muud romantikast nõretavat.

Lembelaupäev kestab Viru Keskuse aatriumis kella 12.00 kuni 19.00.

 lembe_facebooki