in

Stiilsed tehnikavidinad naistele

Naistele mõeldud tehnika-aksessuaaride disainimisel on rohkem rõhku pandud esteetilisele poolele, mis rõõmustab ilmselgelt mitmeidki õrnema soo esindajaid. Kellele siis ei meeldiks lustakad nutitelefoni ümbrised ning karvased kõrvaklapid. Tõime välja mõned edevamad.

1. Peaaegu igaüks meist kannab endaga kaasas oma lemmikmuusikat. Seoses sellega on suureks trendiks tõusnud ka isikupärased kõrvaklapid.

Urbanoufitters.com kõrvaklapid. Foto: Tootja

2. Paljud meist kannavad igapäevaselt kaasas sülearvutit. Kuid meie nutikas abimees vajab ka viisakat kotti, et ta viga ei saaks. Miks mitte valida mõni kott, mis on šikk, ent piisavalt edev?

3. Tundub, et tänapäeval on igal tehnikatootel puutetundlik ekraan. Kuid jahedamatel aastaaegadel kipuvad käpikud puutetundliku ekraani kasutamist pärssima. Õnneks on müügile paisatud tehnikasõbralikud ja stiilsed kindad!Modcloth.com

4. Ka iPad ei saa tahaplaanile jääda. Hoia enda tahvelarvuti kindlas kohas ning soovitavalt stiilses ümbrises.

5. Hoia enda vajalikud failid stiilsel USB pulgal. Lustakaid mälupulki pakuvad näiteks Marc by Marc Jacobs ning Coach.

Marc by Marc Jacobs USB pulk. Foto: Tootja

6. Nutitelefonide põhiprobleemiks on nende haprus. Seega peab neid hoidma ja kaitsma. Miks mitte teha seda mõne kena ning lihtsa disainiga nahast ümbrisega?

7. Talvisel perioodil hoia end soojas koos oma lemmikmuusikaga – näiteks kõrvamuhvidega, kuhu sisse on integreeritud kõrvaklapid.