in ,

STIIL: moega eksperimenteeriv Birgit

Birgit armastab rõivaste ja trendidega eksperimenteerida ning armastab välja näha julge ja pilkupüüdev. Ka igapäevaselt on ta ümbritsetud moega – nimelt töötab ta ka H&M-s ning  on ka moeõpilane.

Kust soetad peamiselt oma rõivad? Milliseid kaupluseid eelistad?
Olen küllaltki suur shoppaja ja uusi asju maanub mu garderoobi päris tihti. Selle tõttu soetan omale kõige rohkem kiirmoebrändide rõivaid. Enda lemmikuteks on saanud Bershka, H&M, Zara ja Forever21. Nendest neljast kauplusest leian endale alati midagi super cooli ja trendikat. Vahepeal tellisin omale palju asju ka Interneti vahendusel, mis on hea variant, et saada omale midagi erilisemat, millega igaüks tänaval vastu ei jaluta.

Kuidas iseloomustaksid enda stiili?
Väljend chic tomboy kirjeldaks seda kõige paremini. Kuna minu kapist võib leida äärmusest äärmuseni asju. Enamasti riietan ennast vastavalt tujule ja enesetundele. Üks päev võin kanda seeliku/kleiti ja järgmisel erinevaid oversized kudumeid ja t-särke. Väga palju armastan mugavust, kuna igapäevaselt on ringi liikumist ja toimetamist palju, nii et erinevad madalad saapad on mu põhilisteks jalavarjudeks. Samuti jälgin väga palju ka hetke moetrende ja püüan olla kursis kõige toimuvaga.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Millist hetketrendi ei salli?
Hetkel polegi ühtegi kindlat trendi, mis silma riivaks. Enda lemmikute hulka kindlasti ei kuulu UGG saapad, mis ikka igal talvel tänavaid vallutavad. Kuid leian, et hea stilistika korral võib iga rõivaese /aksessuaar hea välja näha.Tuleb lihtsalt natukene hoolikamalt jälgida mustrite, värvide ja lõigete kokku sobivust.

Sinu suurim moeaps?
Huvitav on selle peale mõelda, arvatavasti pean välja tooma aja, mil mitu aastat tagasi sai tänaval käidud suurte laiade XXL dressipükstega, kuna tegelesin tänavatantsuga. See mälestus paneb isegi naerma, kindlasti enam niimoodi ringi lippama ei kisu, kuid tol ajal olin oma otsustega väga rahul ja enesekindel. Laiade riiete vastu pole mul midagi ja neid suuri t-särke leidub mu kapis siiani, mida on hea pühapäeviti omale kodus selga tõmmata. Samuti pean välja tooma oma suurima iluapsu, milleks on mu aastate tagused kivikestega kunstripsmed, mis samuti minu arvates olid vägagi stiilsed ja ilusad. Õnneks loobusin nendest küllaltki ruttu ja sain aru, et mu enda ripsmed on palju ilusamad. Loodetavasti sai need kõige hullem moeapsud teismeliseeas ära tehtud ja rohkem neid hullusi ette ei tule.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Milliseid rõivaid leidub alati sinu garderoobis?
Igapäevaselt liigun küllaltki kiires tempos ja toimetusi on palju, selletõttu leiab minu garderoobist kõige rohkem erinevaid pükse, särke ja kudumeid. Neid on kerge ja mugav omavahel kombineerida erinevate aksessuaaride ja jalanõudega. Mis puutub saabastesse, siis vahel on tunne, et kodus elab sajajalgne. Mul on täielik nõrkus omale kokku osta  erinevaid jalavarje, olgu need siis kettidega, pannaldega, paeltega või neetidega, selles osas läheb kõik peale. Samuti olen suur aksessuaaride fänn. Samale komplektile võib anda mitu erinevat väljanägemist kasutades mitmesuguseid ehteid või kotte.

Kõige kallim moeost?
Ülepõlve mustad kummikud, soetatud kunagi ühest vanalinna butiigist. Tõesti väga kaua ja hästi vastu pidanud.

Parim moeelamus?
Loen oma parimaks moeelamuseks on blogi loomist, mis annab mulle igapäevaselt palju arenguvõimalusi ja motivatsiooni.

Kas sul on ka mõni stiiliikoon?
Kindlat stiiliikooni ei ole. Pigem ammutan inspiratsiooni tänavamoest ja jälgin, kuidas inimesed oma igapäevaseid riietusi kokku panevad. Suured lemmikud on ka moeajakirjad, blogid ja ajaloolised filmid.

Sinu lemmikud ilutooted?

Elizabeth Ardeni Eight Hour kreem ja Carolina Herrera 212 VIP parfüüm

Kas Sul on ka blogi?
Ise pean moeblogi, mille võib leida aadressilt bergiefashion.blogspot.com

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES