in

Silmaümbruskreem on vajalik ka noortele?

See on üsna tavapärane arvamus, et silmaümbruskreeme peaksid kasutama ainult vanemad naised, kes soovivad vananemisprotsessi aeglustada.

Tegelikult peaksid juba puberteediea saavutanud neiud spetsiaalselt silmaümbrusele mõeldud kreemi kasutama. Nahk silmade ümber toodab ekstreemselt vähe rasu ning sel hetkel, kui jõutakse puberteediikka, peatavad näärmed rasutootmise täielikult. Hüdratsioon on väga vajalik! Silmaümbrune nahk on väga delikaatne ning palju õhem kui teistes näopiirkondades ja sellepärast kaldub sealne nahk ka kiiremini vananemistunnuseid välja näitama.

Kui sa veel pole hakanud silmaümbruskreemi kasutama, siis hakka seda tegema nii kiiresti kui võimalik – tavaline näokreem pole piisav. Kuigi silmaümbruskreemi soetamine tundub olevat liiga ekstravagantne ost, tuleb see tuleviku mõttes igati kasuks. Mitmed silmaümbruskreemid ongi loodud kortsukeste parandamiseks, aga on ka selliseid valikuid, mis sobivad noortematele inimestele ning näiteks ka tumedate silmaaluste parandamiseks.

Millist silmakreemi te kasutate?