in

Siison.ee kostitas hubases õhkkonnas Eesti moe- ja ilublogijaid

Käesoleva nädala teisipäeval leidis e-poe Siison.ee kontoris aset sügisene moeõhtu, kuhu olid kokku kutsutud Eesti tuntuimad moe- ja ilublogijad. Külalisi tervitasid Siison.ee asutajad ja meeskonnaliikmed, erikülalisena oli kohal moedisainer Lilli Jahilo.

Siison.ee asutajad Silver Hage ja Matthias Vutt ütlesid justkui ühes suust, et selliseid blogijate üritusi ei korraldata just palju ning need on heaks võimaluseks lähemalt tutvuda kohaliku blogimaastiku tegijatega. “Siison on algusest peale Eesti blogijatega koostööd teinud ning antud koosviibimine andis hea võimaluse näidata, kui väga me seda koostööd hindame,” lausus Vutt.

Lisaks tegi külalistele väikese ettekande hiljuti oma uut moekollektsiooni esitlenud Lilli Jahilo, kes rääkis avatult oma tööst, moearmastusest ja sellest, mis teda inspireerib.

Tuntud moeblogija Britta Talvingu meelest on sellised blogijate üritused Eestis väga harvad ja seepärast on igati kiiduväärt, et Siison neiud enda poole kokku kutsus. Lisaks olid kohal moeblogijad Helene Vetik ja Aljona Sokolovskaja, ilublogijatest Grete Link, Liina Ütt ja Anna Elisabeth Vaher.