in

Galerii: Ülišikk kassimood

CatAtelier on veebipood, kus müüakse stiilseid ning väga šikke aksessuaare kassidele. Fashionista.com uuris illustraatori kraadiga disainer Julia Songilt, miks ja  kuidas ta hakkas moodi looma kassidele.

Kuna alustasid Cat Atelieriga?
Eelmine talv, kui  töötasin kostüümistuudios. Talved on tavaliselt vaiksed ja mul oli aega eksperimenteerida. Lisaks, olid mul näpud üsna põhjas ning see on alati hea motivaator.

Miks hakkasid disainima  just kassidele?
Hakkasin enda kassile aksessuaare valmistama ning see oli väga lõbus.  Koertemood on väga populaarne, kuid kassidele ei tee keegi midagi. Paljud inimesed isegi panevad koerteriideid kassidele selga. Tahtsin teha esemeid mis istuksid hästi kassidele ning oleks kvaliteetsed. Tulevikus planeerin rohkem disainida riideid.

Kas modell on sinu kass?
Jah, mu modell on minu kass. Tema nimi on Toki Nantucket. Ta on minu modell ja muusa.  Ma ei saaks  kassidele asju valmistada, kui mul ei oleks modelli. Kuigi planeerin teha ka mannekeeni, et ei peaks Tokit enam häirima. See aitaks just peakatteid paremini valmistada.

Kui palju sa müünud oled?
Ma ei tea täpset numbrit, kuid üsna hea koguse. Ja arv tõuseb. Minult on ka palutud hulgimüüki, kuid seda ma veel ei tee. Pole aega.

Millega sa tegeled, kui sa ei tööta CatAtelieri tarvis?
Töötan endiselt kostüümi stuudios, kus me õmbleme kostüüme teatri, filmide, ooperi ja muu tarvis. Olen käsitööline ning tegelen igasuguste ülesannetega.  Kuid üsna palju valmistan erinevaid peakatteid.

[nggallery id=20]