in

Saint Laurent’i CEO Paul Deneve suundub Apple tiiva alla

Paul Deneve , kes on Pariisi luksusbrändi Saint Laurent’i moemajaga koostööd teinud juba 15-aastat, suundub sellel sügisel uutele jahimaadele. Nimelt liitub ta Apple perega ning alustab seal asepresindendi tööd. Tal on varasemalt kogemusi näiteks selliste brändidega nagu Lanvin, Nina Ricci ja Courreges. Aastatel 1990-97 töötas Deneve ka Apple juures, kui sellel korral müügi ja turunduse poole peal. 

Deneve’i on töökohustused pole veel laiemale publikule teada, kui on mainitud, et ta hakkab valge õuna juures tegelema ”eriliste projektidega”.  Mis need küll olla võiks?

Kaasa võtta on palju ning loodame, et ta annab ka juhtivale tehnikatööstuse imele midagi moekat ka omalt poolt. Näiteks meie loodame, et juhtuda võiks midagi sellist:

Rohkem tooteid

Telefonid, arvutid ja muusikamängijad juba on, kuid tootevalikusse võiks lisanduda ka   prillid ja käekellad. Google Glasses oli ju tõeline saavutus ning üsna varsti jõuavad ka konkurendid järele.  Deneve’i erialaks on just luksuskaupade müümine.

Töörõivad

Applel on kenad ja elegantsed esinduspoed, kuid töötajatel võiks olla ka sobilikum töörõivastus. T-särk on küll tore ja praktiline, aga nii mainekalt ettevõttelt ootaks rohkem.

Värvivalik

Must ja valge on küll väga šikk, kuid lõpuks hakkab see lihtsus ära tüütama. Kuidas sulle meeldiks näiteks lilleline iPad, mis on inspireeritud viimastest couture kollektsioonidest?

Persoonid

Apple just ei kasuta eriti inimesi oma reklaamides. Äkki Deneve võtab pisut šnitti Hedi Slimane’i taktikast ning kasutab selliseid populaarseid modelle nagu Cara Delevingne või Saskia de  Brauw.

StiilimuutusApple’i asutaja Steve Jobs oli tuntud oma isikliku stiili poolest. Ta armastas kanda musta kõrgekaelusega džemprit ja ümmargusi prille. Tim Cook aga ei paista välimuselt eriti millegagi silma. Deneve aga ise on väga teadlik riietuja ning ehk tal on nippe jagada ka oma uuele bossile.

Allikas Bloomberg.