in

Saage tuttavaks – Stilist.ee ilutoimetaja Grete Link

Grete on 19-aastane noor naine, kelle kireks on ilu, jumestamine ning kõik sellega seonduv. Lisaks peab ta ka veel edukat ilublogi.

1.    Kaua oled tegelenud jumestamisega?
Jumestamisega olen tõsisemalt tegelenud kuskil 8 kuud, kuigi see aeg tundub olevat palju pikem.

2.      Millised on su lemmikud ilubrändid?
Minu lemmik ilubränd on kindlasti MAC. Tootevalik on väga suur ning kvaliteetne. Head ja odavat kosmeetikat leiab www.eyeslipsface.fo.uk lehelt, aga enne toote ostmist peab palju uurima, kuna mõni asi ei kõlba kuhugi. Tegelikult on nii, et mu kohvrist leiab mitmest hinnaklassist tooteid, kuna igal brändil on midagi head ja halba.

3.      Kas sul on tooteid millele oled juba aastaid truu olnud?
Kahjuks ei ole mul sellist toodet, millele olen juba aastaid truu olnud, kuna ma proovin pidevalt uusi asju. Muidu tahaks ära mainida oma lemmikud tooted: Bourjois Healthy Mix jumestuskreem, MAC Studio Finish concealer, theBalm Mary-Lou Manizer, MAC cream colour base, Lumene primer kuivale nahale, MAC Creme ’d Nude huulepulk, MAC Shy Girl huulepulk, Sigma meigipintslid, E.L.F. lash and brow clear mascara, ja Chanel Pro Lumiere jumestuskreem.

4.      Kas oled kunagi mineraalmeiki proovinud ja mis on sinu arvamus?
Ma olen proovinud mineraalmeiki, aga mulle ei sobinud. Minu näol jäi see liiga ebaloomulik, kuigi ma pihustasin nägu termaalveega, mis sulatab tavaliselt kõik “ühte “. Mul on kuiv nahk ning ma kasutan puudrit üldse väga harva ja vastavalt aastaajale. Ma käisin 2011. aasta suvel Lana Vallo kursusel ja tema rääkis, et parim mineraal kosmeetika bränd on Jane Iredale, kuna see sobib ka kuivale nahale. Ma tahan seda kindlasti kunagi proovida, kuna tahan mineraalmeigile teise võimaluse anda.

5.      Too paar näidet, milliseid  tüüpvigu tehakse jumestamises.
Näiteks jumestuskreemi joon lõuajoonel, liiga oranžid põsed ja hajutamata lauvärv.

6.      Soovita mõni hea nipp, kuidas alati värske välja näha.
Minu arvates on värske väljanägemise saavutamiseks kaks põhiasja: valgustpeegeldav ja kattev silmaaluste peitekreem ning põsepuna. Muidugi võiks olla ühtlane põhi ning ripsmed ka värvitud..

7.      Miks valisid jumestamise oma elukutseks?
Jumestamine on minu kirg ning sellepärast ei paku mulle ükski teine eriala pinget. Kõik ilumaailmaga seonduv on minu jaoks väga huvitav ja põnev. Amet ise on väga paindliku töögraafikuga, saab olla iseenda peremees ja lisaks jumestamisele leidub veel erinevaid ilualaseid võimalusi, kuidas leiba teenida

8.      Kas oled mõelnud välismaale kolimisest ja tööle minemisest?
Ma olen sellest mõelnud, aga tahan ikkagi Eestisse jääda. Kavatsen siin midagi saavutada. Välismaale tahan end vahel täiendama minna või lihtsalt reisima, kuid elada ning töötada tahan oma kodumaal.

9.     Milline on sinu riietumisstiil?
Mul on paar erinevat stiili, mida mulle meeldib kanda. Üks on biker’i stiil ning teine elegantne ja naiselik stiil.

10.     Mida arvad kiirmoest?
Ausalt öeldes mul pole kiirmoest mingit arvamust, sest ma pole sellel teemal mõelnud. Ma ostan riideid enamasti poodidest nagu Zara, Bershka, Stradivarius ja Monton ning sellest järeldades mulle sobib kiirmood. Vahel käin ka kaltsukates ja õmblen koos oma rätsepast ämmaga riideid. Küll olen sellest faasist üle saanud, kus ostan mõtlematult riideid.