in

Tule tutvu Laura Johanna stiiliga…

Tutvuge 14-aastase moehuvilise Laura-Johanna stiiliga.

Kust soetad peamiselt oma rõivad?

Peamiselt soetan oma rõivaid tavalistest kiirmoebrändide kauplustest. Enamasti käin Zaras, Mangos, Stradivariuses, Pull&Bearis ja ka Lindexis. Kaks kõige lemmikumat neist on siiski Zara ja Mango.

Mida arvad kiirmoest?

Nagu ütlesin, ostan ka ise riideid põhiliselt kiirmoebrändide kauplustest. Kiirmood on vajalik, kuna noored, kes tahavad tihti riideid vahetada ja kasvavad ka riietest välja, ei saaks endale lubada kalleid riideid. Kiirmood on küll enamasti ebakvaliteetne – siit-sealt ripuvad niidid – aga see on siiski vajalik. Kiirmoebränd teeb soodsalt järele kõrgmoe kollektsioonide esemeid – hind on tuhandeid eurosid väiksem.

Milline on sinu arust stiilne inimene?

Minu arust on stiilne inimene selline, kes suudab riietuda sobivalt ja vastavalt oma vanusele ning kohale, mille jaoks ta riietub. Stiilne inimene ei jälgi ainult trende, vaid tal on kujunenud oma isiklik stiil, mis teeb ta huvitavaks ja teistest erinevaks.

Sinu suurim moeaps?

Hetkel ei tule mulle küll ühtegi moeapsu meelde. Ju siis olen suutnud neid vältida. Võib-olla midagi väikest kunagi on olnud, aga hetkel ette ei tule.

Millist hetketrendi vihkad?

Ma ei ütleks, et ma mingit trendi just vihkaks, aga võib-olla ei ole mulle kõige rohkem meele järele selline sportlik stiil: võrguriie, lotakad kapuutsiga pusad ning venivad materjalid. See tekitab minus nagu spordivõistluste tunnet.

Mida sa mitte kunagi ei kannaks?

Never say never!

Mitu paari jalanõusid omad?

Jalanõusid mul väga palju ei ole, kuna mu jalg veel kasvab ja kingad jäävad tihti väikeseks. Siiski on mul praegu umbkaudu 12 paari jalanõusid.

Lemmik riietusese kapis?

Minu Versace for H&M’i jakk. Ta on nagu väike laps mul, hoian ja armastan teda.

Parimad ilutooted?

MaxFactor`i punane huulepulk „Ruby Tuesday“, kõikides vikerkaaretoonides küünelakid ja Maybelline NY Volum` Express cat Eyes ripsmetušš. Üldiselt väga kosmeetikat ei kasuta, sellepärast ka väga tavalised tooted.

Milliseid kodumaiseid blogisid jälgid?

Jälgin umbkaudu 25 kodumaist blogi, kõiki neid välja tooma ei hakka, aga toon esile kolm lemmikuimat: sequinmagazine.blogspot.com , robertae.blogspot.com , stylehurricane.blogspot.com .

Unistuste amet?

Unistuste amet on olla moedisainer.

Mida arvad eestlaste stiilist?

Ma arvan, et on kahte tüüpi inimesi. Esimesed on need, kes on väga stiilsed ja riietuvad ülikihvtilt, neid on alati rõõm vaadata. Teised on aga sellised, kelle riietusstiili pärast tunnen kohe häbi. Aga siiski arvan ma, et tänavapilt pole üldse nii hull ja stiilseid inimesi on meil küllaga.

Lemmikjook?

Lemmik soe jook on tee ja külm jook Coca-Cola.

Lemmik artist/album/laul?

Lemmik artist on Lana del Rey oma albumiga “Born to die”. Lemmiklauluks on tema laul “Blue Jeans”.

 

Kas sul on ka blogi?

 couleurspalette.blogspot.com

Mida arvad Laura-Johanna stiilist sina? Tahad ennast teistele samuti näidata? Kirjuta meile info@stilist.ee

[nggallery id=36]