in

Rõivad, mis teevad meid saledamaks

Võib tunduda uskumatuna, kuid mõned lõiked, aksessuaarid ja rõivaid tõepoolest võivad jätta meist visuaalselt saledama ja pikema inimese mulje. Loe ja saa teada, kuidas näha parem välja. Riietu enda kasuks!

Pintsak ja teksad

Kanna hästi istuvat sirgelõikelist pintsakut avatud nööpide ning V-kaelusega ning tumeda kivipesu teksadega. See komplekt teeb sind visuaalselt saledamaks.

Toon toonis

Kanna musti sukapükse ja musti kingi, see pikendab sinu jalgu. Suvisel perioodil katseta nude-tooni, kandes nahatooni kleiti ja kingi.

Kavalad aksessuaarid

Pikad kaelakeed lisavad kaelale pikkust ning tõmbavad puusadelt tähelepanu. Suured kõrvarõngad ütlevad, et vaata mu nägu. Edevad käevõrud ja kokteilsõrmused aga viivad pilgu randmetele ning pehmed käevarred jäävad tagaplaanile.

Kuldne päevitus

Peale selle, et kerge päevitus teeb sind saledamaks ning jume värskemaks ja puhanumaks, peidab see visuaalselt ka tselluliiti, veenilaiendeid, venitusarme jne. Ajal, mil päikest ei õnnestu püüda, eelista isepruunistuvaid kreeme.

Värvide mäng

Kandes rõivaid ühes toonis paistad pikem ja peenem. Sa ei pea tingimata olema üleni mustas. Näiteks punane pükskostüüm võib mõjuda veelgi paremini. Kindlasti püüad nii ka rohkem pilke.

Toeta ja tõsta kehavorme

Kanna keha vormivat pesu, et näha oma pliiatsseelikus või kokteilkleidis veel parem välja. Need toetavad ja tõstavad sinu rindu, tagumikku ning keskkohta.

Pikendav V

Eksponeeri pisut enda keha, kandes V-kaelusega kleite või pluuse. See teeb sinu kaela pikemaks ning jätab mulje pikemast ja peenemast ülakehast.

Seksikad jalad

Jalad näivad pikemad ja seksikamad, kui sa kannad kõrge kontsaga terava ninaga kingi. Peenike konts ja kitsas nina tekitavad saleda silueti. Jämeda kontsa ja kandilise ninaga jalavarjud aga teevad jalad suuremaks.

NÄIDE: V-kaelusega kleit teeb meie kaela pikemaks ning pikendab torsot visuaalselt. Nude- toonis kingad tekitavad pikemate jalgade ilme ning rohked käevõrud tõmbavad pilgu käsivartelt.

tarmõte