in

Roberto Cavalli: Kate Middleton võiks riietuda seksikamalt

Roberto Cavalli, on üks vähestest moedisaineritest, kellele meeldib oma arvamust avalikkuse ees välja öelda. Nüüd aga  ta andis kõigile teada, mida ta arvab hertsoginna konservatiivsest riietumisstiilist.

Cavalli arust peaks printsess olema seksikas. ,,Ta on noor ja ilus. Ma suurima hea meelega disainiks talle midagi erilist, kuid mitte midagi äärmuslikku. Ma tahaksin maailmale tõestada, et Roberto Cavalli võib riietada ka printsessi,” sõnas moedisainer Vogue UK esindajale.  ,,Kui sa oled printsess või kuninganna, ei tähenda, et sa ei või seksikas olla. Ma kasutaks ehk mustrit, eelistaks nooruslikku disaini ning hoiaks üldmulje viisakana, kuid pisut seksikana ” lisas ta.

Itaalia moelooja ise on tuntud oma vulgaarse loomingu poolest. Tema kollektsioonidest ei puudu kunagi hullumeelsed mustrid, temperament ja ülevoolav, kuid maitsekas seksapiil.

cavalli 3some

Väljavõtted Roberto Cavalli viimasest kollektsioonist. Rõivad on isegi pisut tagasihoidlikumad, kui tavaliselt. Me näeks Camebridge’i hertsoginnat nii mõneski komplektis. Kui lisada sukad ning lihtsad kingakesed.