in

PÖFF meelitab moehuvilisi kinno

PÖFFi moefilmide programm pakub moehuvilistele pimedatesse öödesse harivat meelelahutust juba seitsmendat korda. 1997. aastal sündinud mudilane on kasvanud ja koolikatsed edukalt läbinud ning võib nüüd veelgi julgemalt vanemate programmidega ühes rivis seista. Sel puhul on paslik ette võtta ka mõned meeldivad muudatused – sel aastal toimuvad kõik moeprogrammi linastused Tallinna ilusaimas kinosaalis Sõprus.

Kõige suuremaks rõõmuks on kindlasti esimest korda programmis näha ka kodumaine dokumentaalfilmi – „Winny Puhh: maailma veidraim bänd” . On ju kollektiivi üks iseloomulikum tunnus nende pöörane välimus ning lisaks jõudsid nad oma maailmavallutusretkel tuntud disainer Rick Owensi catwalk’ile.

Veel kuuluvad seekordsete filmikangelaste hulka soengukuningas Vidal Sassoon, fotomeister Bert Stern, moeresidents Bergdorf Goodman, Vivienne Westwood ning üks revolutsioon moelaval. Täpsemad vihjed leiab huviline juba sellesama lehe alumisest osast.

Festivali vabatahtlike põllede kujunduse autor on moedisainer Jaana Varkki ning meeskonnaliikmete hundisärkide autor on noor ja andekas Marin Sild. PÖFF on moes!

PÖFFi põhiprogrammi piletite eelmüük algab 8. novembril. Rohkem infot www.poff.ee.