in

Piret Ilvese Moemajas toimub 8. septembril juba kolmandat korda üritus „Moelaupäev“.

„Moelaupäeva“ eesmärk on kõigile huvilistele pakkuda võimalust tulla laupäevasel päeval Piret Ilvese Moemajja mõnusalt aega veetma ja tutvuma sealse loominguga. Päeva muudab eriliseks see, et ainult sellel laupäeval saab lisaks Piret Ilvese loomingule tutvuda ka teiste põnevate moemaja lemmik-kaubamärkidega.

Sel korral kutsub Piret Ilvese Moemaja mõnusasse atmosfääri, soetama isikupäraseid disainerrõivaid ning sinna  juurde  sügis-talviseks hooajaks ideaalselt sobivaid sukki/sukapükse veebipoelt Sukad.ee 40% soodustusega. Juba  traditsiooniliselt on võimalik „Moelaupäeval“ tutvuda ka Laskallab.ee kummikuvalikuga.

Täiesti uue tulijana liitub üritusega Nail Lounge´i tiim, kes seab moemajja sisse väikse küünesalongi ning pakub võimalust saada endale kohapeal kaunid OPI lakkidega lakitud küüned.

Kui eelmisel korral premeeriti üht külastajat custom-made siidseelikuga, siis sel korral tehakse õnnelikuks lausa 2 ostusooritajat loosides välja ahvatleva sisuga kinkekotid. Üheks kingikoti osaks on kutse kahele oktoobris toimuvale Piret Ilvese moeshowle Tallinn Fashion Week´i raames. Täpsemalt saab nii kinkekoti, kui ürituse kohta lugeda Facebooki lehelt SIIT.