in

Piret Ilves kevad/suvi 2013 lookbook

Kevad/suvi 2013 kollektsioon on Piret Ilvesele omaselt minimalistlik ja naiselik. „Alati ei pea end lilledemerega katma, et tunda tõelist suve. Las loodus pakub  silmale lilleilu, milleks konkureerida sellega?“ on disaineri uskumus.

Kevad/suve eesmärgiks oli luua midagi sellist, mis esmapilgul mõjub tagasihoidlikult, isegi märkamatult, kuid tegelikkuses paneb pead pöörama ja ahhetama. Võtmeks on  lihtsuse võlu värvigammas, siluettides, hoiakutes segatuna kvaliteetse kanga ja  rätsepatööga. Enesekindlus ja rahu on tunded, mida peaks need riided kandjas tekitama.

Piret Ilvese trumbiks on läbi aegade olnud mantlid ja tähelepanuta ei ole need jäänud ka käesoleval hooajal. Pilgupüüdjaks on kindlasti beežikas imelühikeste varrukatega villane voodrita mantel, mille puhul esmapilgul jääb arusaamatuks, kas tegemist on mantli või kleidiga ja kas see ka üldse praktiline on. Mõningase mõtlemise järel tundub see aga üks ratsionaalsemaid tooteid üleüldse meie ettearvamatu kliimaga  kevad-suvisel hooajal.

Märgi Piret Ilves puhul on kasulik seada sammud Rüütli tänaval asuvasse moemajja ja  lasta disaineril isiklikult kollektsiooni tutvustada. Alles siis avaneb maailm, mis  esialgu pildi taha peitu jääb ja just see on iga kollektsiooni lisaväärtus.

Moemaja on avatud E-R 11-18, aadressil Rüütli 16, Tallinn.. Et kindlasti disaineriga kohtuda on kasulik igaks juhuks  oma tulekust maili piret@piretilves.ee või telefoni +372 511 0901 teel ette teada anda.